Va salut!
Mă cheamă Cristi, sunt din centrul țării, de multa vreme in lumea 4x4 și după mai bine de 30 de mașini 4x4 a venit și rândul unui Duster, ca a doua mașina de teren, a unui soft-offroader, care sa fie bun de toată ziua.
Mașina este din 2013, 1.5, 4x4, și este intr.o stare nesperat de bună, cu greu am găsit oareșce motive de negociere cu vânzătorul, dar nu contează, sunt mulțumit de ce am cules.
Ce vreau sa îi fac mașinii, este să îl ridic cu o suspensie dedicată, dar musai vreau sa fie una confortabilă, apoi sa bag un set de MT-uri 225/75/15. Jantele le-am procurat d