Sari la conținut

Schimbare interior Duster 2 - Talisman


Postări Recomandate

Bună ziua!
Dețin un Duster 2 (HJD), foarte mulțumit de mașinuță, 1.5 dCi 2018 4x4 (serie VF1), best daily driver!

Vin cu o întrebare legată de interior, se pot monta scaune de Talisman măcar pe față? Sunt conștient că pe spate va trebui să fac o adaptare.
Intenționez să schimb look-ul întregului interior, să tapițez elementele cu piele albă, acolo unde se poate, ceva în genul modelului destinat arabilor, și m-am gândit să încep cu niște scaune Initiale Paris, cu două tente (negru + alb). 
Eventual dacă aveți habar unde pot găsi pe cineva care tapițează elemente din plastic cu piele, aș fi foarte încântat să fac cunoștință!
Orice recomandare / critică este binevenită!
Mulțumesc mult!
O zi plăcută!

Duster.thumb.jpg.d14feb5582e80831f3c1c02c830672da.jpgTalisman.thumb.jpg.b6928f41c35deed3f2e450283c8570b1.jpg

1200x675_2_ig_w1200_h675.thumb.jpg.15049229ec9e8dddd84346eeabf28aa0.jpg

Editat de cxsminel
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca daca reusesti macar pt scaunele din fata sa le montezi pe cele de pe Talisman este un mare castig! cele din spate nefiind folosite foarte des ar putea sa ramana stoc.

  • Mulțumesc! 1
  • Haha 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit !

Primul post trebuia să fie de prezentare, în Dusterul meu.

Talisman și Duster ph3 sunt complet diferite și fizic și electronic, ce vrei tu e cam greu... ciudat totuși că pe profilul de FB ai scris că ai lucrat la Renault, deci ar fi trebuit să știi ce și cum

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Imi pare rau legat de primul post.
Am lucrat la Renault, mai exact am participat intr-un program destinat studentilor, nu am stat cine stie ce, am fost mai mult un ajutor pentru un consilier de vanzari, intr-un fel sa ma ghideze in cariera. Sunt fan Renault "pana la sange", dar inca nu sunt documentat 100% legat de partea tehnica a masinilor. Multumesc pentru sfat! Continui research-ul. :)

Editat de Mak
NU CITA ULTIMUL MESAJ!
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...