Sari la conținut

Accesorii camping & discutii despre iesiri in aer liber


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

corturi ca al meu gasiti in RO doar la http://www.rom-caravan.ro/corturi-auto-overland.html insa la pret dublu fata de cel pe care l-am luat eu din Germania...

Si astea tot un fel de accesorii de camping sunt... cea veche... cea noua...

Daca topicul este despre iesiri in aer liber si camping...cei care aveti rulota puteti veni sa petrecem sarbatorile de Paste in curtea pensiunii Rasnov https://www.google.r...1s0x0:0x0?hl=ro situata p

Posted Images

Ma bucur cand vad atatia posesori de Duster care au ca pasiune iesitul in natura.

 

Tocmai asta este unul din motivele pentru care am ales Duster, masina fiind in opinia mea ideala pentru adventure time. Am gasit cateva poze pe net care m-au inspirat cu privire la primele modificari pe care ar trebui sa le fac masinii si as vrea sa le impartasesc cu voi. Aparent, in Turcia exista un om/firma care face un tip de cort special, ce se poate fixa pe plafonul unui Duster.

 

Din cate am inteles, cortul este pentru doua persoane. Voi incerca sa aflu mai multe detalii (pret, calitate, un review de la un client - cel din poze, defecte), iar daca printre voi sunt oameni interesati am sa impartasesc cu voi informatiile.

 

In alta ordine de idei, atasez doua imagini mai mult decat sugestive.

post-4369-0-26075400-1448484454_thumb.jpg

post-4369-0-10395200-1448484455_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@rs6ryy, vezi ca se gasesc roof-tents si la noi, din pacate nu chiar ieftine.

Cica se mai numesc "cort de plafon" :)

 

bine ai venit :)

 

Salutare, mersi!

 

Am vazut ce exista si pe la noi, pretul ma cam omoara...

 

Din cate am inteles, cel facut de turci (in poze) ar fi undeva in jur de 1800-2000 Ron, ceva mai acceptabil.

 

Studiem, intrebam, alegem dupa ce suntem informati.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Daca topicul este despre iesiri in aer liber si camping...cei care aveti rulota puteti veni sa petrecem sarbatorile de Paste in curtea pensiunii Rasnov https://www.google.r...1s0x0:0x0?hl=ro situata pe DN 73 A intre Paraul Rece si Rasnov.

Facilitati : curent electric contorizat - 0,80 ron kw, apa potabila, loc deversare toaleta, foisor, acolo sunt parcate circa 30 rulote printre care si a mea(pe timp de iarna).

Tarif - 30 ron pe zi la care se adauga curentul consumat.

Editat de Vali Panait
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...