Sari la conținut

Termen livrare Dacia Duster


Postări Recomandate

Am dat comanda pentru un Dacia Duster Eco G 100, în luna Februarie 2022, prin programul Rabla. Încă nu am primit un termen estimativ de livrare, comunicându-mi-se ca doar după ce o sa primesc o serie de șasiu,  o sa mi se spună și un termen estimativ de livrare. Are cineva ideea cam cât ar dura livrările în perioada asta? Mai e cineva în situația mea? Mulțumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 162
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Astazi am ridicat masina, un Duster 1.3 Tce 150 4WD Gri Comete, echipare Prestige+Pachet Confort 2+Camera Multiview. Comandat pe 07.01.2022, ridicat pe 24.03.2022. A venit mult mai repede decat estima

Salutare. Astazi am fost notificat ca, comanda data in 18 ianuarie este gata de livrare si tb achitata diferența de plata. Estimarea inițială a fost de la inceput S20-S21. Este vb de un Duster Prestig

Eu am ales EDC, Prestige, roșu, cu scaune încălzite și usb spate. Despre cârlig, exact ca mai sus, mi s-a spus că se montează la reprezentanță (adică în Constanța, în cazul meu). 

Posted Images

Salut! 

Eu am comandat un TCE150 EDC pe 19.01 și am primit ca estimare verbală o perioadă (mai - iulie). Până acum n-am primit în scris nici VIN, nici altceva. În hârtii scrie că voi primi o estimare a datei în maxim 90 de zile. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Eco G, Prestige, culoarea Orange Arizona și scaune încălzite. Doar atât. După ce primesc seria șasiu o sa merg la dealer pt a stabili și alte opționale. Dotările suplimentare,  gen treapta laterala sau aripioara de rechin, nu vin din fabrica, se comanda și se pun la dealer Dacia . 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ales EDC, Prestige, roșu, cu scaune încălzite și usb spate. Despre cârlig, exact ca mai sus, mi s-a spus că se montează la reprezentanță (adică în Constanța, în cazul meu). 

Editat de PinkHelmet
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak locked this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...