Sari la conținut

ciprishor

Module cu impuls pentru geamuri Duster- toate modelele

Postări Recomandate

Salut, va propun spre vanzare module electronice proiectate si construite de mine care au rolul de a transforma geamurile electrice normale in geamuri electrice cu functia de impuls/auto/one touch.

Functioneaza pe toate modelele de Duster inclusiv 2019. Un modul e necesar pentru fiecare geam care vreti sa il transformati in geam cu impuls.

Pret:

150 lei/ buc pentru Duster cu butoanele pe usa;

120 lei/buc pentru Duster cu butoane pe consola centrala.

Garantie 6 luni.

20150416_150531.jpg

Modul Dacia 2.jpg

• Like 1
  • Mulțumesc! 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cum functioneaza mai exact?

S-ar putea folosi si la inchiderea din alarma, deci cand nu este contatul pus?

Partajează acest post

Link spre post

Salut, da, aditional circuitul de geamuri electrice trebuie alimentat cu + permanent.

Functionare" La o apăsare scurtă pe buton în sus sau jos, se începe mişcarea automată a geamului în direcţia dorită.
        Această mişcare continuă până la o nouă apăsare a butonului sau până cand geamul ajunge la capăt de cursă si se opreşte automat. Geamul se opreşte automat şi atunci când intâlneşte un obstacol (o mână, spre exemplu). Pentru apăsări lungi (peste 0,6 s) geamul se mişcă atât timp cât se ţine butonul apăsat - cursă manuală.
      Modulul este de tip plug-n-play, şi se intercalează între butonul simplu si instalaţia electrică a maşinii.

Editat de ciprishor
  • Like 2

Partajează acest post

Link spre post

Eu am aceste module instalate pe masina mea de 4 ani si jumatate, functioneaza fara nicio problema. Nu-l cunosc personal pe baiat, mesajul meu nu este reclama doar un feedback al produsului.

• Like 1
  • Mulțumesc! 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează-te

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.