Sari la conținut

Postări Recomandate

Binenteles ca ajut, mereu. Ai informatii pe PM.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut Neek , as vrea si eu o interfata la gps cum o ai tu , e fff interesata  multumesc

Partajează acest post

Link spre post

Va salut!

Va cer si eu ajutorul pt. Sandero 2015,achizitionat de mine acum cu softul initial al navigatiei 5.2.8 actualizata 9.1.3.Are hartile din 2013 si as fi fost multumit sa actualizez Romania.Am incercat cu medianav toolbox unleashed dar mi-a dat eroare de licenta.Este posibil din cauza faptului ca am incercat cu actualizarea Q2 2019 si aceasta sa nu fi avut licenta inclusa? Ma gandeam sa incerc cu Q4 2018 cu acelasi utilitar,ce ma sfatuiti? Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Salutare @Gabi68

Deci ai upgradat de la 5.2.8 la 9.1.3 fara probleme. E bine mai incerca o data pana isi face toate updaterile de fisiere gratis de la Naviextras. Asa esti sigur ca esti la ultima versiune la toate fisierele.

Ajuns in acest punct faci prima oara un Backup cu TTCMD fara instalare de aici

si apoi instalezi Super Mod 4.0 de aici

. Astfel cu TTCMD-ul din Super Mod iti poti updata fisierele navigatiei la 2019 Q2 fara probleme. Cel mai probabil trebuie sa adaugi si licenta macar cea de 2018 Q4. de aici

Editat de Neek

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...