Sari la conținut

Iesire De Primavara- 2016


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 181
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Eu va urez distractie placuta! Ca sa fiti in tema, aici e iesirea spre cascada Bigar a celor de la 100tracks.   Si cateva poze cu traseul pt. "orice" SUV 4x4:  

Venim si noi.   Cu mancarea carata dupa noi ar cam fi o problema, pentru ca trebuie sa stea in portbagaj o zi intreaga.

Hello. O sa venim si noi sambata, dar nu ramanem la cazare. Sa ne vedem cu bine!     Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

O varianta la care ma gandesc e ca cei cu copii sau care nu vor sa termine traseul sa se opreasca cand ajungem in zona Gura Teghii, ne cazam, vedem ce si cum si pornim de acolo ori pe restul traseului ori in alta directie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mintea mea era traseul initial, cu final in Nehoiu, din care mai scurtam ceva pt.ca ramanem in Gura Teghii. Avand in vedere ca "greii" lungesc traseul initial, cred ca vom ajunge la pensiune destul de devreme si ramanem acolo pt.ca avem de planuit traseul de duminica.

E cineva de alta parere?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mintea mea era traseul initial, cu final in Nehoiu, din care mai scurtam ceva pt.ca ramanem in Gura Teghii. Avand in vedere ca "greii" lungesc traseul initial, cred ca vom ajunge la pensiune destul de devreme si ramanem acolo pt.ca avem de planuit traseul de duminica.

E cineva de alta parere?

 

Din moment ce avem cazare acolo, se subintelege ca ne vom opri, nu? :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare o idee buna sa ne oprim in Gura Teghii cand ajungem cu toata trupa. Ne despartim de restul grupului si dupa ce ne cazam, in functie de ora la care ajungem gradul de oboseala, cheful ramas, starea copiilor etc. mai facem si restul traseului sau altul - ne punem cu burtile pe harti/tablete/smartphoneuri si scoatem traseul pentru restul zilei si/sau pentru duminica.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa las cauciucurile de iarna (care sunt la ptimul sezon) sau pun all-season -urile cu care a ieșit din fabrica acu vreo 3 ani?

 

Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

Editat de 44CCI
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...