Sari la conținut

dust3radmin

Manual utilizator Dacia Duster

Postări Recomandate

sa ne spui cu taxa noua...daca o sa platesti sau nu :?

Sarbatori fericite :D

Pai tocmai mi-a fost livrata masina (ieri :) ). Din ce am inteles insa ca sa platesc taxa in forma veche trebuie ca factura masinii sa fie datata 2010. Si factura se va face zilele astea, deci 2011... deci ~330 euro scrie pe mine :D

Salut,

Cand ai facut comanda, ce termen de livrare ai primit? Te intreb, deoarece, eu cand am facut comanda, in decembrie(1-3 decembrie), am fost informat ca termenul de livrare va fi 25 martie:(, acum ajungand la 2 martie. E oare posibil sa mai scada?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Manualul in engleza pare sa fie cel de service nu cel de utilizator...., astept parerile voastre pt a putea deschide un topic dedicat - service.

Partajează acest post

Link spre post

Acum il iau si daca ar fi cel de service, ar fi super. Am de verificat instalatia electrica pentru proiectoare. Are cineva idee daca vine precablat la versiunile de echipare inferioara? Revin cu detalii

Partajează acest post

Link spre post

Este manualul de service…împărţit în 27 de fişiere/capitole. Spor la bricolaj amatorilor!

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...