Sari la conținut

Suspensie H&R + IRONMAN


Postări Recomandate

Jantele sunt originale. cele din poza din profil.

Si ca sa fie completa relatarea, vopseaua originala de pe telescoape si de pe arcuri se cam duce repede, lasand loc ruginei sa se instaleze. eu le-am curatat cat mai bine possibil dupa care le-am dat un spray cu vopsea care se aplica peste rugina.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 year later...
  • Răspunsuri 193
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Pana la urma tot de la ei am luat si eu. Sunt seriosi baietii, mi-au livrat in 7 zile, asa cum au promis. Pretul in 2014-03 este de 920 + curier. Montarea lor a durat cca 90 min. Arcurile sunt de culo

Salutare, Deschid acest topic (chiar daca mai exista unul dedicat imbunatatirii suspensiei) deoarece, eu cred ca pasul la care am recurs eu de a-mi schimba suspensia este o varianta foarte echilibrat

Pentru a masura cat mai exact lift-ul rezultat dupa inaltare: 1. masina sa fie fara pasageri si fara incarcatura, cu toate accesoriile si echipamentele din dotare (roata rezerva, cric etc) 2. sa se

Posted Images

salutare

mai e cineva “prezent” la acest topic?

Am cumpărat un Duster despre care sa discutat,probabil a fost al Petromului sau Erickson.

Arcurile puntea fata s.au rupt și am pus standard.Masina sta aplecata in fata,datorită ridigitatii plus greutatea troliului.Spuneti ca arcurile sunt de la Ironman ?

Editat de Mak
gramatica
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...