Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 120
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu m-am putut abtine si am facut noapte alba montand noile lampi; urmeaza poze facute ziua. In realitate arata mult mai bine ca in poze   Dacia Duster Teil LED Rückleuchten LTI ® Light Tube:   h

Na pana cand nevasta a pregatit pe fete de dormit eu m-am pus pe treaba. Nu trebuie mai mult de 15-30 de minute pentru schimbarea stopurilor. Pozele sunt mai jos...din pacate nu sunt mester in ale at

Deschid acest topic pentru diversele tipuri de stopuri led pentru Duster. Incep cu ale mele: au si un pret special (de la importator) de 200 euro pentru membrii forumului! *doresc sa fac o precizar

Posted Images

Asta am vazut doar ca am intrat pe site-ul respectiv si nu m-am prins de treaba cu reducerea nicicum......

Salut! ii contactezi si le spui ca esti forumist (forumduster.ro) si ca vrei sa beneficiezi de oferta speciala catre noi de 200 euro. daca ai probleme in acest sens sa imi dai mie un p.m.

succes!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 weeks later...

Ieri am primit a treia lampa stop LED de la LZParts:

 

Foarte faina lampa, are o singura problema e 99% de acolo :D la mine dupa ce am montat-o a inceput sa vibreze nitel si din cand in cand era enervanta. solutia a fost sa ii pun putin cauciuc la capacul stopului.

Oricum 100% cresterea vizibilitatii si reactiei la franare.

 

Ai pastrat si sticla rosie de la stop? Care oglinda ai pus-o aia neagra sau cea cromata?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...