Sari la conținut

Recensamant Zona Arges


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 38
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cu biclele incercam sa facem Vulcanii Noroiosi - BUZAU in weekendul 6-7.08.2016, cu campare la cort, berica, cafeluta la ibric,etc. Poate reusim sa ne destresam nevestele nitel.

Sa nu uitati de declaratia pe proprie raspundere !

Prezent

  • 1 month later...

Pentru Pitesti si Nu numai.facem un preludiu la marele anunt ce sta sa apara din partea asociatiei Club Duster.

Avem deja semnate contracte cu cateva unitati service unde avem asigurate preturi preferentiale si discount-uri.

Acestea doar pentru cine este membru asociatie...

Sunt semnate contracte la Pitesti / Braila si urmeaza in curand Bucuresti ( service cu 3 puncte de lucru) si suntem in tatonari cu Brasov. :hmm:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Deci cum va spuneam in avanpremiera, pt membrii asociatiei sunt cateva contracte incheiate cu unitati service inclusiv la Pitesti...

Anuntul oficial a fost facut de presedintele de asociatie si cred ca a starnit ceva interes cel putin pentru simpatizantii ACD.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 10 months later...

Care sunteti de prin zona hai sa ne dam un semn .Argesu-i de strabatut pe off - la greu si avem zone unde s- atragem pe baietii de pe ...

Start la prezenta ...

Melcule, hai sa-i mișcam pe argeșeni... si nu numai, sunt f.sigur. Fiind posesor de Duster din iulie 2013, nu prea am avut parte de off-road, singurele evenimente notabile fiind ieșirea din toamna trecuta din Făgăraș (doar sâmbăta) si IND6. Acum ca a venit vremea buna, îmi sfârâie călcâiele (și anvelopele) după niște ieșiri.

Am și câteva idei de trasee în zona noastră (luate în special după Youtube, dar nu numai).

Chiar vreau sa avem și noi o comunitate activă în Argeș!

Deci cine se baga?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...