Sari la conținut

Postări Recomandate

• Răspunsuri 146
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

am gasit o cotiera interesanta ca idee de prindere.... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pKUe8-KF87w

Dupa parerea mea este problema de ' stil de a urca la volan '. Am coleg care a rupt 2 cotiere si am coleg care e bine merci cu cotiera originala. Cind te urci la volan incearca sa nu atingi cotiera. C

Alternativă…

Posted Images

• 1 year later...
  • 1 month later...

Pe piata se gasesc tot felul de cotiere pentru duster dar pe nicaieri nu scrie dc se potriveste si la facelift. Aveti idee, o cotiera de duster phase 1 se potriveste si la facelift? Recomanda cineva din proprie experienta o cotiera de facelift care sa nu scartaie? Mersi

Trimis de pe al meu V1_Viper folosind Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat cotiera direct din showroom, inainte sa ridic masina. Cred ca a costat vreo 400 ron.

Nu stiu daca e mult sau putin insa ma declar multumit de ea. Nu scartie, nu joaca, e reglabila pe inaltime, se poate extinde in fata/spate si are inchidere cu magnet. A, si are suportul imbracat in piele (nu ca ar fi ceva nemaipomenit dar am vrut sa dau toate caracteristicile).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...