Sari la conținut

Covorase Duster


Postări Recomandate

Nu trebuie sa le scoti pe cele de la mocheta. Stau relativ fixe fara sa clipseze, datorita formei (sunt decupate fix dupa forma in care se pozitioneaza). Chestiunea la care ma refeream este ca nu face acel click cum face cand inchizi o capsa. Cel mai eficient mod in care functioneaza fiind cel de ghidaj.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 years later...
  • Răspunsuri 118
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Gata si cateva poze facute cu telefonul cu blitz

Uite aici niste covorase cu suport pentru piciorul stang care asigura protejarea mochetei: http://www.bestautov...tip-tavita.html Verificat personal, sunt foarte eficiente si se curata usor. Recomand

Io am luat de la planetara (si altii).   Au footrest, sunt din cauciuc (nu plasticoase cum am mai vazut in diverse locuri), au marginea inalta (vreo 4-5cm) si se muleaza toate perfect.   Nu am h

Posted Images

  • 2 weeks later...

Da,prima data am luat husele ,nu puteam sa iau asa culoare deschisa covorasele ,dar am luat masuri sa schimb si husele ,chiar daca au doar 2 săptămâni decind le-am luat !!

Ovidiu 

Editat de Mak
NU CITA ULTIMUL MESAJ!
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cusaturile alea sunt chiar cu ata textila sau e un model imprimat ? Daca sunt cu ata, ma gandesc ca de la umezeala o sa mucegaiasca/putrezeasca in timp... Au luat alti colegi tot ceva de genul dar pentru Duster 1 PH2 si dupa ceva timp, nici macar 1 an, s-au stricat/uzat.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ,sint cu ata ,nu stiu ce sa zic o sa pun poze cum arata peste vreo 6 luni. Altfel sint de o calitate foarte buna , ca nu le fac asa la gramada nu au pe stoc nimic doar la comana exact pt marca de masina Pe care o doresti !

Ovidiu

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...