Sari la conținut

Postări Recomandate

daca ai duster si zici ca e facut pe platforma loganului, apai poti sa te duci sa te plimbi cu altceva. Esti la fel ca toti ignorantii care zic ca e de fasole. Dusterul e facut pe platforma quashqaiului. Nu are nici o treaba cu loganul decat la aspectul si accesoriile interioare. ATAT si nimic mai mult.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...

Ce treabă are geneza duster-ului cu tucson-ul? Eu am vrut să-mi iau tucson înainte să apară duster-ul, dar nu m-am încadrat la leasing, era un pic mai scump decît duster-ul dci (cca 18 mii e), cu un motor mai puternic 2.0l 140cp mai potrivit pentru un 4wd dar şi mai grea vreo 1800kg, performanţe apropiate nu le-am testat în off. La aspect mi-a plăcut mai mult la interior tucson-ul, dar cel mai tare e (adică era) garanţia de 7ani. Dar se mai fabrică/ importă?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ştiam, par diferite duce mai degrabă spre infiniti, oricum ix35 este mai aerodinamică, o maşină de şosea mai degrabă decît teren accidentat. N-aş compara-o cu duster, cred că e şi mai scumpă decît tucson

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...