Sari la conținut

Postări Recomandate

Pofiti poza ce frumos se distreaza unii

Nu am dusmani

20190328_113502.jpg

Editat de Dorelus
completare
  • Trist 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Animale sunt peste tot.Unele sunt cu 2 picioare..Daca ai Casco e cazul sa.l folosesti.. 

Partajează acest post

Link spre post

Imi pare rau pentru patania ta insa vorba colegului, sper sa iti fi facut casco pt ca tin minte ca atunci cand ti-ai luat masina ziceai ca faci altceva la masina de banii aia.

Daca nu ai casco du-te la cineva care face detailing auto pt ca zic eu ca ar putea sa iti curete destul de usor zic eu. Fa si o plangere la politie pentru descurajare chit ca nu vor rezolva mare lucru.

Ai parcat pe locul cuiva sau pe vreun loc pe care cineva se crede stapan? Din senin nu iti face nimeni asta.

Editat de Kidu

Partajează acest post

Link spre post

Îmi pare rău pt pățanie. Și mi-e la o săptămână după achiziție au aruncat niște vecini austrieci au aruncat tencuiala de la balconul de la etajul 4 și au zis că porumbeii de pe bloc au zburat și a căzut tencuiala . Când am chemat poliția nu au făcut poze cu doar am dat declarație și după o lună primesc că , cazul e clasat. Nu au luat nici-o declarație de la nimeni. Așa că.... Cel mai bine pune camere de supraveghere. 

Partajează acest post

Link spre post

N-am suparat pe nimeni si mereu am grija unde parchez.

Baietii mei ii stiu pe posibilii painteri. Sunt 5 free styleri care vopsesc peretii prin cartier.

Sigur ca as putea intra in ei si sa le bag sprayul in partea dorsala dar imi vad de treaba pentru ca nu vreau jihad...din care tot masina mea sa piarda.

Am initiat acest topic pentru a invata unii de la altii cum putem obloji masinile dupa astfel de evenimente...

Am scos vopseaua foarte usor cu benzina si servetele umede avand in vedere ca aveam si vreo trei straturi de ceara pe caroserie. 

A nu se da in astfel de cazuri cu diluant , pentru ca ataca lacul si il matuieste.

Si nu, nu mi-am facut CASCO desi am bani.

O zi buna tuturor.

Partajează acest post

Link spre post
acum 1 oră, Dorelus a spus:

Si nu, nu mi-am facut CASCO desi am bani.

Nu a contestat nimeni ca n-ai avea bani insa mi se pare inconstienta sa nu iti faci CASCO la masina noua dar ma rog, e decizia ta.

Bine ca ai reusit sa cureti masina.

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca a contat si ca masina era murdara: vopseaua nu a putut adera bine.

Imi pare rau totusi pentru patanie, imi dau seama ce ai simtit...

Pana una alta am primit si eu doua urme de portiera cate una pe fiecare parte, asta asa ca sa fie simetrica :(

Editat de BogdanG
  • Trist 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează-te

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.