Sari la conținut

Duster 1.5 blue dCi 115 4x2


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Imi cer scuze ca scriu pe topicul colegului, sper sa nu deranjez si poate intereseaza pe cineva. Am un Duster Blue 1.5 DCI, am facut fix 2000 km cu el. De curiozitate la fix 2000 km am umplut rez

Revin cu un update după o săptămână de utilizare, am făcut deja de 1200 km. S-a întâmplat sa alimentez fix la 1000 km, în acest interval am consumat 54 litri de motorină, de unde rezulta un consu

Mulțumesc, imediat ce sunt în putere sa le pun, fac și poze.  Asta e ce mi-a trimis soția mea după ce au sosit. Doar o prima impresie, par ok

Posted Images

Acum 14 minute, ISZY56 a spus:

Husele de pe tunong.ro.

Am primit azi comanda. Husele pe spate nu sunt sectionate. Deci pentru Duster 4 x 4 nu sunt bune.

Pentru cei cu bancheta din spate nesectionata: calitate execrabila, extrem de subtire, partea inferioara a huselor aproape de grosimea ciorapului de nylon.

Incercarea de reclamatie s-a soldat prin inchiderea telefonului. Am incercat sa-i sun de pe alt telefon cind destainui comanda sau adresantul i-mi inchid telefonul.

Eu tun de 3 huse + transport, voi daca puteti evitati siteul:  tuning punct ro.

Donez huse cu care am luat tun de pe tuning punct ro.  ca io nu am ce face cu ele.

 

Sunt cele de care am comandat și eu? 

 

In ce privește calitatea mie mi se par ok, încă nu le-am montat pe mașină... nu am cum după operație... Dar nu e ok DC nu se potrivesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea: calitate foarte slaba si husa pentru spatarul din spate nu este sectionata,  asa cum am comandat, eu am 4 x 4.

Site-ul este o vrajeala cu tipuri de autovehicule selectabile....iar ei vind chinezarii universale, la mina a 3-a. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ISZY56 o sesizare la ANPC?  Conform legii din România, dacă cumperi ceva online ai dreptul la returnarea produselor în termen de 14 zile de la primirea comenzii. (nu mai știu dacă e exact asta numărul de zile, site-urile care se respectă oferă 30 de zile pt retur) 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 hours ago, virgiliucalin said:

Huse.ro 

De la ei am comandat. Se potrivesc perfect si calitatea e ireprosabila!

ce model si material ai comandat? si daca ai si poze ar fi super

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Huse Dacia Duster 2018 - present, An fabricatie: 2018

Central: 801, Lateral: 106, Baza: 106, Tetiere: 106, Impartire sezut: intreg, Impartire spatar: 1/3 + 2/3
Dotari: Cotiera fata, Buzunare la scaunele din fata, Airbaguri laterale in scaune.

801 beige

106 negru

  • Like 1
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, AdiR said:

@ISZY56 o sesizare la ANPC?  Conform legii din România, dacă cumperi ceva online ai dreptul la returnarea produselor în termen de 14 zile de la primirea comenzii. (nu mai știu dacă e exact asta numărul de zile, site-urile care se respectă oferă 30 de zile pt retur) 

referitor la asta, eu am mai avut probleme cu produse neconforme si solutia a fost sesizare la anaf, eu am facut mereu sesizare online, sa aveti toate docuemntele posibile (factura chitanta produsele etc) explicati exact problema si in 30 de zile trebuie sa solutioneze cumva ceva. Eu mi-am rezolvat asa problemele de genul asta

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...