Sari la conținut

DUSTER 2018 1.6 SCe 4x2


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 159
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Trecand micile nemultumiri aratate mai devreme (care tin de orgoliul meu de client discriminat), pana acum sunt super multumit de masina. Motorul este asa cum m-am asteptat, ba chiar mai mult de atat.

Da, e clar ca cine a ales acest motor la ales din orice alt motiv decat consumul, clar :-) Eu unul pur si simplu nu am vrut sa mai aud de turbine... si un motor de marimea celor de pe Twingo chiar n

Oficial, NU se poate ce vrei tu , se poate doar neoficial dar la prima interogare a mașinii intrată în service pe garanție vei avea probleme. Fiind mașină nouă (mai ales dCI cu adblue) , eu m-aș

Posted Images

eu am primit o reducere comerciala de 700 euro la 3 optionale , am intrebat de numere rosii dar nu a zis nimic cum si cat ar costa..acum in fine, vorba de mai sus , nu e mare filosofie 100 de lei cand dai 18000 de euro pe o masina

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 20/07/2018 at 18:04, laur2231 said:

Salut! 

Voi ce părere aveți de anvelopele all season? 

Mie mi se par ok, dar am auzit că nu sunt legale iarna. Știți ceva de legislația în vigoare?

Am gasit anevlopele acestea all season, iar prețul e bunicel, le-aș încerca.

Ceva păreri, pls. 

Cred că totuși voi rămâne la anvelopele de iarna clasice. Am găsit ceva modele la prețuri avantajoase aici.

Voi ați mai cumpărat de la anvelo-one.ro?

Editat de laur2231
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...