Sari la conținut

AndreiB

Suport magnetic pentru telefonul mobil

Postări Recomandate

Salutare, 

De aprox o saptamana tot caut un suport auto magnetic pentru telefon insa nu ma lamuresc care ar fi acela compatibil grilelor de ventilatie ale Duster-ului.

Cel pe care il aveam pe Opel nu se potriveste pe "grila" si nici nu ajunge la elementul  de legatura al grilelor.

Aveti vreo recomandare?

Multumesc, 

Andrei

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este unul special pentru Duster,dar nu dau de el,totusi daca nu vrei ceva ce se lipeste pe bord /parbriz sau cu prindere pe volan,atunci poti cauta ceva de genul asta: https://www.amazon.it/Magnetico-Montaggio-Smartphone-Universale-Fotocamere/dp/B076SLG36X/ref=sr_1_54?s=automotive&ie=UTF8&qid=1519218045&sr=1-54&keywords=accessori+porta+cellulare+macchina

PS:Sa vezi cum se prinde da clik pe coloana de foto aflate in stanga paginii.

Editat de 22DCI

Partajează acest post

Link spre post

Eu am un model care se lipeste. L-am lipit intre casetofon si aeratoare. Il folosesc de mai bine de 1 an si rezista fara probleme. Am degresat inainte de a-l lipi. L-a cumparat cu 4 lei de pe aliexpress ;)

Partajează acest post

Link spre post

Am asa ceva, se potriveste pe grilele de ventilatie de la duster, dar telefonul vibreaza cam tare si mi se pare ca forteaza grila aiurea.

Folosesc aceeasi solutie ca @MikePop, cu asa ceva.

Partajează acest post

Link spre post

Am ales varianta cu lipire - marca Mcdodo, cumparat de la Carrefour cu ~50 lei.

Multumesc de sfaturi :)

mcdodo.jpg

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Am unul ciudat pe mașina de serviciu. Se înfige în CD-player. Din tot ce am încercat, e singurul care ține la șocuri zdravene. Magnetul este puternic și suportul în sine este flexibil dar stă bine acolo. Am tras de el de era să smulg consola cu totul, dar a rămas la locul lui. Evident, dezavantajul e că nu permite accesul direct la CD. Dar se defiletează imediat.

IMG_20180122_160224.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.