Sari la conținut

Camera video auto


Postări Recomandate

@hans

"

Cateva detalii tehnice: rezolutie Full HD, Wi-Fi incorporat, GPS, Senzor de impact G, Anti-theft, Unghi de filmare 150,Card 8 Gb inclus, aplicatie dedicata Renault DashCam App, prin care poti sa controlezi caracteristicile camerei si gestionezi fisierele video inregistrate
"

Editat de Ds19
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 238
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Carcasa DVR-ului are doar electronica acestuia si nu contine nici un senzor. Acesta, daca exista, este lipit de parbriz. DVR-ul se alege in functie de existenta acestui senzor pentru simplul fapt

Vezi ca in comert sunt mai multe variante de firmware ale acestui model: 1) Viofo A119 V2: 2560*1440p https://www.amazon.de/VIOFO-2560x1440P-Camera-Discreet-Design/dp/B07G14KWPB/ref=asc_df_B07G14

Pai userul @Falcon cine crezi ca e?Doar nu Mos Craciun..

Posted Images

  • 3 months later...

@Lumberjack

Salutare, a aparut sau urmeaza sa apara o actualizare a aplicatiei Renault Dashcam compatibila cu Android 14? 

Dupa upgrade, nu mai pot accesa camera prezenta pe Dutster 2 dina cauza incompatibilitatii aplicatie. 

Multumesc,

George

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...

Salutare!

Sunt in asteptarea livrarii primului meu Duster (Extreme TCe 150 4x4) si am inceput sa sap pe subiectul camera monitorizare trafic. 

In principiu mi-as dori modelul de camera care se integreaza in suportul de oglinda, si ma mai gandesc la pachetul de camere fata spate. Nu am reusit sa-mi dau seama daca pachetul cu doua maere contine camera pe fata integrata in oglinda si o camera suplimentara pentru luneta, sau este un produs complet diferit. 

De asemeni, cam cat de utila este o camera de luneta (oare are senzor in impact)? 

Poate sa-mi spuna cineva daca se poate instala la aceste camere (mai apes pe cea integrata in suportul de oglinda) si un filtru de polarizare? Ceva de genul acesta: Filtru de polarizare Nextbase, Compatibil cu camerele auto DVR Nextbase - eMAG.ro

Si ultima intrebare: cum se compara camera integrata in suportul de oglinda cu camera nextbase din oferta curenta Dacia?

Multumesc anticipat! 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Produse diferite.

Camera care se monteaza in suportul de oglinda nu are filtru de polarizare, dar nici n-am vazut sa fie nevoie si e 1080p. Nu-i excelenta, dar nici panarama. Poate modelul actual e diferit fata de cel din 2019 pe care il am eu...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...