Sari la conținut

Camera video auto


Postări Recomandate

Salutare!Cine imi poate spune si mie daca isi merita banii videocamera auto Midland Street Guardian Night?Am maine drum pana la un magazin unde o au in vanzare si ma cam bate gandul sa-mi iau una.Pun link cu pravalia ca nu e de pe la noi: http://mkmrevolution.com/car-camera/270-midland-street-guardian-night.html

Editat de 22DCI
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 238
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Carcasa DVR-ului are doar electronica acestuia si nu contine nici un senzor. Acesta, daca exista, este lipit de parbriz. DVR-ul se alege in functie de existenta acestui senzor pentru simplul fapt

Vezi ca in comert sunt mai multe variante de firmware ale acestui model: 1) Viofo A119 V2: 2560*1440p https://www.amazon.de/VIOFO-2560x1440P-Camera-Discreet-Design/dp/B07G14KWPB/ref=asc_df_B07G14

Pai userul @Falcon cine crezi ca e?Doar nu Mos Craciun..

Posted Images

Cam mare si cam grea. 

Idealul unei camere auto este:

1.Sa fie mica si discreta.

2. Sa filmeze bine pe timp de noapte.

3. Sa suporte un card cat mai mare (ex:128GB).

4. Sa reziste la variatii mari de temperatura: --30 pana la +60 de grade.

Poate ca mai sunt ceva criterii, dar acum nu-mi vin in minte.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Sandel a spus:

Cam mare si cam grea.

In mod cert nu are juma de kil si aproape 20 cm, cum e scris in linkul italian..

Pretul e bun. La noi e cu 50 euro mai scumpa. Pacat ca nu prea gasesti recenzii.

Nu te lasa atras de functii precum avertizare la depasirea benzii sau activare in caz de coliziune deoarece sunt imprecise si sacaitoare, o sa le dezactivezi rapid.

Editat de Stef13
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pot abtine: de remarcat evitarea ca și-ului ala atat de grosolan si inutil.

Si eu folosesc Opia2 de la Vicovation. Doua, pe masini diferite.

In urma unor sicane din spate, ma gandesc sa iau o camera mai mica si ceva mai ieftina pentru luneta. N-am nevoie sa aiba gps si alte functii. Ceva recomandari?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am vizionat pe You Tube niste filmulete de prezentare,m-am razgandit si am renuntat la modelul din primul post...am dat comanda pe Amazon.it in seara asta la doua bucati Oasser  https://www.amazon.it/Oasser-Telecamera-G-Sensor-Ripresa-Registrazione/dp/B01N3M2MSC/ref=pd_rhf_sc_p_img_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=0MV32ND6R5VSMWAWF9ZR  

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Stef13 a spus:

Nu ma pot abtine: de remarcat evitarea ca și-ului ala atat de grosolan si inutil.

Si eu folosesc Opia2 de la Vicovation. Doua, pe masini diferite.

In urma unor sicane din spate, ma gandesc sa iau o camera mai mica si ceva mai ieftina pentru luneta. N-am nevoie sa aiba gps si alte functii. Ceva recomandari?

Vezi pe You Tube ca sunt prezentate o gramada ,imposibil sa nu gasesti ceva ok!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...