Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare!Cine imi poate spune si mie daca isi merita banii videocamera auto Midland Street Guardian Night?Am maine drum pana la un magazin unde o au in vanzare si ma cam bate gandul sa-mi iau una.Pun link cu pravalia ca nu e de pe la noi: http://mkmrevolution.com/car-camera/270-midland-street-guardian-night.html

Editat de 22DCI

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parere personala: pare ok ca specificatii, filmeaza full HD, 60fps, unghi mare de filmare - 150, ca dezavantaje, cred ca pretul pentru segmentul ei e cam mare si faptul ca probabil va fi mai evidenta in parbriz - "bate la ochi".

Partajează acest post

Link spre post

Cam mare si cam grea. 

Idealul unei camere auto este:

1.Sa fie mica si discreta.

2. Sa filmeze bine pe timp de noapte.

3. Sa suporte un card cat mai mare (ex:128GB).

4. Sa reziste la variatii mari de temperatura: --30 pana la +60 de grade.

Poate ca mai sunt ceva criterii, dar acum nu-mi vin in minte.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Sandel a spus:

Cam mare si cam grea.

In mod cert nu are juma de kil si aproape 20 cm, cum e scris in linkul italian..

Pretul e bun. La noi e cu 50 euro mai scumpa. Pacat ca nu prea gasesti recenzii.

Nu te lasa atras de functii precum avertizare la depasirea benzii sau activare in caz de coliziune deoarece sunt imprecise si sacaitoare, o sa le dezactivezi rapid.

Editat de Stef13

Partajează acest post

Link spre post

Nu ma pot abtine: de remarcat evitarea ca și-ului ala atat de grosolan si inutil.

Si eu folosesc Opia2 de la Vicovation. Doua, pe masini diferite.

In urma unor sicane din spate, ma gandesc sa iau o camera mai mica si ceva mai ieftina pentru luneta. N-am nevoie sa aiba gps si alte functii. Ceva recomandari?

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta