Sari la conținut

Intalnirea Nationala a Dusteristilor din Romania editia a VII-a, Iunie 2014


Postări Recomandate

Felicitari si multumiri organizatorilor ! A fost din nou un cumul de (re)descoperiri: umane, tehnice si ...geografice.

Vara, fiind mai usor de "miscat", s-ar putea organiza doua intalniri - stiu ca este solicitant dar se pot distribui responsabilitatile intre doua grupuri si gestiune unica.

In fine, e atat de frumoasa tara asta ...... si Dster-ul.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 291
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Mai oameni buni, acum dupa ce am citit tot si lumea s-a mai calmat cred ca e cazu sa imi spun opinia despre prezenta mea la aceasta intalnire. In primul rand reamintesc celor care au uitat sau cei ca

Dragi colegi, in perioada asta nu prea stau pe acasa si nu am timp sa urmaresc forumul dar am simtit nevoia sa intervin cu acest mesaj scurt.   Vroiam sa multumesc organizatorilor pentru efortul dep

Am pregatit o mica parte din traseu...

Posted Images

..... Pacat de roadbook-urile frumoase si de traseele pregatite. Poate data viitoare vom avea mai multa sansa. Felicitari pentru faptul au tinut cont de multe propuneri venite din partea participantilor la intalnirile trecute (de ex parcurgerea traseului de la TRIAL pe jos dar si altele incluse in regulament sau pur si simplu aplicate direct).

....

O sa incerc sa trimit pozele facute de mine organizatorilor inainte sa plec din tara. (ATENTIE, aviz celor cu intoleranta ridicata la alte marci/modele de masini, este posibil sa apara in poze patroale si fieste... :) ba cred ca am prins din neatentie chiar si un excavator intr-una dintre cadre - mea culpa)

Tu nu te plange... ca ai facut o parte din traseu dupa Roadbook... ;)

Sa trimiti pozele... sa aiba parte toti participantii si de imagini cu Fiesta in Off... :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Foarte frumos comentariul. Aviz carcotasilor care vad totul numai in alb si negru. Nu am participat la intalnire din motive obiective, dar sper sa onorez editia viitoare. Cele bune tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...