Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

cu vremea asta ploioasa si circuland mai mult pe drumuri judetene si comunale, cu destul noroi m-am felicitat pentru aparatorile de noroi.

sunt originale, adica se potrivesc. Nu stiu daca-s comune si la Sandero si Logan. Inclin sa cred ca nu fiindca sunt destul de late si protejeaza caroseria, stropindu-se putin, doar la nivelul inferior al portierelor, spre praguri. Au costat - acum 4 luni - vreo 90 lei.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-am luat de la inceput si eu. Diferenta o constat cand ma intersectez cu cele fara aparatori: stropite pana la geamurile laterale, ca sa nu zic daca mergi ceva mai aproape in urma lor ... Sigur, sunt stropituri mai consistente daca merg prin noroaie cu rotile bracate mai des.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va confirm eu cum faptul ca e nasol fara aparatori de noroi. Eu nu am luat o data cu ea, iar acum, pe vremea asta, am observat ca se stropeste pe langa praguri, usa si aripa din spate pana la nivelul geamurilor. Urmaresc sa-mi iau pana la Craciun.

Azi am vazut un duster prin Brasov, cu aparatori, si in trecerea pe langa el (in trafic) mi s-au parut destul de late si lungi (cele din fata) astfel incat sa protejeze caroseria destul de bine. Un lucru e sigur - nu era asa de stropita ca a mea.

Ma gandesc si la un set de bull-baruri - insa nu la 900 roni bucata - mi se pare chiar nesimtire un astfel de pret. Am auzit de un mester care face la comanda.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sambata am fost in vizita prin Popesti-Leordeni, sectiunea case unde creste papusoiul, unde se sapa ceva santuri. Cred ca masina mea, dupa aceasta excursie, s-a ingrasat cu cel putin 30 de kg. Neaparat trebuie s-o utilez cu niste aparatori ca aveam noroi pana pe geamuri si asta in conditiile in care am mers in pasul melcului.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 weeks later...

Salut

 

Duster-ul meu este alb, cu ornamente negre si geamuri fumurii. Ma gandeam ca n-ar arata deloc rau, daca as pune pe stalpii usilor (pana in spate la geamul de la portbagaj - cel lateral) niste autocolante negre. Oare cele puse pe logan-prestige s-ar potrivi? - nu ma refer doar la usile din spate, ci si la cele din spate ?!

Am vazut ca sunt mai multe tipuri de autocolante - unele mate altele lucioase. Stiti care ar fi mai rezistente si care arata mai bine?

 

Sa ne auzim/vedem cu bine la anu' !

 

La multi ani prafuitorilor!!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...