Sari la conținut

Un Duster ,,Bulgar'' cu LPG

Postări Recomandate

De vineri (09.08.2019) sunt posesorul unui Duster culoare Dark Grey tip SCe 115 CP 4x2 S&S LPG

si inca nu-mi pot reveni din feerie ! ! !

Ca prima impresie pe traseul Giurgiu-Bucuresti si Bucuresti-Buzau dus-intors este ca se comporta SUPER .

IMG_20190809_174224.jpg

Si o poza cu softul de la Medianav

IMG-20190811-WA0010.jpg

Editat de Leutzul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 111
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am schimbat telefonul personal cu un Huawei Nova 5T care are Android 10. Cu aceasta ocazie am aflat ca nu mai trebuie aplicatia Android Auto pe telefon deoarece Android 10 o are nativ in el. Mult

Incepand de ieri am incalzire in scaune si huse pe ,,Bulgar", multumiri lui @PLANETARA pentru piese. Sincer la cat te chinui sa le montezi eu unul nu m-as fi bagat la asa ceva, inca odata multumiri lu

Posted Images

Mulțumesc, deja mă bucur de el și la fiecare drum mai descopăr ceva la el având în vedere că manualul este în bulgară 

😂😜😂😜😂😜😂

Link spre post
  • 2 weeks later...

Azi am facut upgrade-ul gratuit la harti si am trecut de la 2017-Q2 la 2018-Q4 B-) :D B-)

Sper ca va aparea portiunea din A3 de autostrada urbana, acum o saptamana mergeam pe camp dupa Medianav

Link spre post
Acum 22 ore, Leutzul a spus:

Azi am facut upgrade-ul gratuit la harti si am trecut de la 2017-Q2 la 2018-Q4 B-) :D B-)

Sper ca va aparea portiunea din A3 de autostrada urbana, acum o saptamana mergeam pe camp dupa Medianav

De la 2018Q2 mergi pe A3 din DNCB până în Petricani :)

Link spre post

Am reusit sa trec de 1000 km cu bulgarul meu :D:D:D

Dupa un drum Bucuresti-Pitesti-Campulung si retur pe acelasi traseu Campulung-Pitesti-Bucuresti am iesit cu un consum GPL de 6.85 % . Mentionez ca am fost 2 persoane in auto fara bagaj (doar un troler micut), pe A1 am mers cu pilotul automat la 120 , iar pe restul traseului am mers cu +10 km peste limita legala.

Cred ca este un consum bun zic eu, si am sa urmaresc butelia GPL deoarece la primul plin au intrat 23.85 litri iar la al doilea plin 33.60 litri

Editat de Leutzul
Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...