Sari la conținut

mihhay

Suport pentru smathphone Duster 2009-2019 caree nu afecteaza gurile de ventilatie

Postări Recomandate

Inca ma gandesc la culoarea spatulei. :-D :)) :-D

Mie tot pe 10 dar nu mai ajunge si pentru suport. Programarea de luna asta a fost pentru lanturi, rezerva slim, cric+coarba, huse si incalzire in scaune.

Plus schimb ulei si filtre pt. Logan. :gandire: :whistle: ;)

Acum 10 ore, klaus a spus:

Si mie mi se pare mai ok "Gravity" dar observ ca pentru Duster nu mai este disponibil decat modelul luat de colegul Stef13.

Este disponibil.

Editat de Leutzul

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare alege ce crede ca i se potriveste mai bine.

N-am ales Gravity din doua motive: nu permite pozitionarea pe orizontala a telefonului si nu-mi place cum arata furca aia cu 3 coarne in bord. N-am ales varianta cu magnet deoarece am observat la alte suporturi ca puterea magnetului scade in timp, iar telefonul incepe sa se miste pe pozitie, riscand chiar sa cada. Nu-mi permit o astfel de grija in plus :)

Singurul dezavantaj de la varianta standard este ca e nevoie de doua maini pentru fixarea si scoaterea telefonului. Prinderea insa e foarte sanatoasa.

Partajează acest post

Link spre post

Am dat si eu comanda pentru un suport magnetic. Am vorbit cu ei si pentru ca nu puteau sa-mi garanteze culoarea albastra la spatula nu am mai cumparat-o deloc.  :-D :D :-D :D :-D

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...