Sari la conținut

Climatizare automata pe Duster - se poate?


Postări Recomandate

Am cumparat un Duster din Germania,pretul foarte bun.An de fabricatie 2016,14000km,euro6. Are totusi rog  si un inconvenient Nu are clima.Daca stie cineva, va rog sa ma ajutati cu sfaturi daca se poate monta clima.Este pe benzina 1,6 4x2.Va multumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Killer82 changed the title to Climatizare automata pe Duster - se poate?

Salut @mpara - o sa mut acest topic in sectiunea tehnica, insa te rog citeste regulamentul si adauga ceva detalii despre masina, eventual o poza in sectiunea "Dusterul Meu".

Exista editii limitate de Logan gen.2 (cred ca "Seria Limitata 10 ani") care au climatizare automata mono-zona. Ce inseamna totusi ca si cost / dificultate a adapta o astfel de instalatie pe un Duster... poate ar putea alti colegi sa estimeze. Costurile sigur vor fi mari, dupa cum spune si colegul @PLANETARA.  

Eu personal cred ca nu e fezabil sa incepi un astfel de proiect - mai degraba astepti sa vinzi masina si iei una noua cu AC automat (adica, un Duster generatia 2).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...