Sari la conținut

Diverse Accesorii Homemade Pentru Duster


Postări Recomandate

Da ai dreptate e Matiz...nu stiu de ce imi statea capul la Tico! Legale cred ca sunt pentru ca se gasesc in diverse magazine,iar la capitolul practice,pentru mine este suficient ca sunt gandite si facute in asa fel,in special barele laterale ( in spate baza e carligul),sa fiu sigur ca pot lasa masina linistit in parcare!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multe chestii se gasesc in magazine desi nu sunt legale. Daca se inchide ochii nu inseamna ca sunt legale :)

Legat strict de accesoriile astea, in parcare sau in trafic - daca iti aplica unul (sau tu unuia) vreo lovitura -- exact cum spunea si @Negura, iti va face paguba mai mare decat daca nu l-ai avea (in functie de unde e prins). Un prieten (la o alta masina) si-a bulit radiatoarele de AC si racire motor (in viteza 1 plecand lejer de la semafor si uitand sa se uite de cel din fata)... si asta din cauza unui "bullbar" de-asta (era un model specific pt masina lui) care s-a deformat in asa fel incat i-a gaurit radiatoarele.

Alte considerente in afara de "cum arata" nu as vedea pt produsele astea - eu personal nu as pune pe masina asa ceva, dar gusturile nu se discuta.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Tirgul Vitan Bucuresti. Acolo si prin imprejururi gasesti orice.

Ultima realizare, in calculator-ist gen Pakistan, in zona  descrisa mai sus,  ne-a reparat calculatorul de injectii la un MCV 1,5 D simplu ( piesa capsulata! ) . Si acum fiti atenti: a taiat cu flexul carcasa computerului exact in zona unde ii zicea feelingul ca e piesa defecta, a inlocuit piesa si a fixat bucata de carcasa taiata cu ceva maglavais. Masina merge excelent nu da rateuri la injectie cind il apuca, cum facea inainte!

Editat de ISZY56
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Salutare,revin cu intrebarea...este cineva din BV care are montat pe Duster bull bar si praguri inox?Ma intereseaza sa vad live  prinderile cum si unde sunt facute...hai ca dau un whisky!  

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...