Sari la conținut

Inaltare Suspensie Originala - Distantiere Arcuri Plastic


Postări Recomandate

Ma bag ... Acele distantiere de cauciuc sunt bune la incarcare permanenta . Ex echipamente mo tate permanent .

Nu uitati , Arcul este compromisul ideal intre sarcina incarcare , comfort si stabilitate .

Alegeti tipul de suspensie in functie de ce aveti nevoie . Distantiere fara incarcatura transformati masina in ceva inalt si instabil cu vibratii adevarate ! Folosind un arc calculat iar aici vorbim de cele de calitate nu facute dupa urehe veti pastra stabilitatea si comfortul la rulare cu o inaltime mai mare ...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@lik - Exista, dar sfatul meu, NU iti monta asa ceva! Am incercat eu timp de 1 luna sa vad ce si cum. Sunt niste gunoaie inutile. In afara de faptul ca sar de acolo cand ti-e lumea mai draga, si risti sa rupi arcul cu ele, nu fac absolut nimic. Acum le folosesc sub ciocan cand vreau sa bat un cui in lemn fara sa las urme! :))))

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 months later...

Informativ: la ironman sunt promoții și un kit suspensie 2017 (+4cm). Ceea ce nu inteleg, totusi, este de ce avem in continuare nevoie de acele suruburi de camber? Daca tot s-au apucat sa umble la ele, nu puteau sa le faca in asa fel incat sa iasa unghiurile corect de la bun inveput??? O alta intrebare :) ar fi daca au rezolvat problema cu rugina care aparea mult prea repede pe anortizoare. http://www.ironman4x4.ro/category.php?id_category=187

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...