vladionut

Duster Ph2 Laureate 1.6 16V 114 Cp 4X2 E6

Postări Recomandate

Sa o stapaniti sanatosi! Poate reusesti sa faci un consum strict in oras,fara Eco..sau SS activ.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in randurile prafuitilor si s-o rulezi cu placere si fara evenimente.

Nu stiu daca stiai dar aceast model de DACIA se vinde la pachet cu o gasca de "nebuni", pasionati de plimbareala si de tuning.

Poti urmari si pe Facebook paginile de profil, eventual participare la intalniri nationale sau regionale.

Si eu am aceeasi motorizare si sunt destul de multumit, bine......se putea si mai bine......dar in general motorul este OK mai ales ca am scapat de distributia pe curea.

Poti sa-mi spui si mie ce chei ti sa dat? Eu am primit una cu telecomanda si una fara pentru aceeasi configuratie. Cea fara telecomanda nu reuseste sa inchida toate usile si va trebui sa le iei la plesneala pe rand....sa nu uiti portbagajul.

Verifica presiunea in anvelope pentru ca eu am luato cu presiunea de stocaj, 3 bari, iar volanul tremura ca ABS-ul in viraje pe macadam.

Hai salve si tine aproape.

Partajează acest post

Link spre post

@vladionut, felicitari pentru achizitie. Cu rabla nu iesea un 4x4 la acelasi pret?

@Andorros, cheile arata diferit incepand de anul asta :) si cred ca-s ambele cu telecomanda.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc de sfaturi si urari.

Cand am luat-o eu, rabla nu mai exista (anul asta, si am citit si eu prin presa, a fot special - toate tichetele s-au dat in prima luna). Si dealerul a spus ca nu garanteaza nimic.

Cheile da, arata muuult mai bine decat modelul vechi. Si da, pe ambele ai inchiderea centralizata (ambele cu telecomanda)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.