Sari la conținut

Nou Posesor De Duster


Postări Recomandate

Buna seara!

Dupa lungi cautari, incepind de azi sunt si eu nou posesor de Duster. Agregatul este din 2010, 1.6 benzina, tractiune 4X4, cu 74300km la bord (de care nu bag mina in foc ca sunt reali) iar ca nivel de echipare cred ca este Laureat cu Pack Look. Imi place cum merge, desi nu am facut decit vreo 50 km numai in Bucuresti. Ca si lipsuri (vizibile) ar fi plasticele alea din spatele barii fata care dirijeaza fluxul de aer spre radiator, capacul portbagaj (chestia aia gen rulou) si minerul de reglaj al spatarului scaunului dreapta fata.

Urmeaza sa primeasca cit mai curind (poate saptamina asta) instalatia gpl de pe batrinul Logan, ulei, filtre eventual curele si ce o sa mai gasesc dupa o verificare mai amanuntita pe dedesupt...

Am sa revin cit pot de repede si cu poze...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 38
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Buna seara! Dupa lungi cautari, incepind de azi sunt si eu nou posesor de Duster. Agregatul este din 2010, 1.6 benzina, tractiune 4X4, cu 74300km la bord (de care nu bag mina in foc ca sunt reali) ia

Gata! am inscris Dusterul! Am platit taxa de mediu in valoare de 1239 RON, iar incepind cu data de 16.09.2015 sunt proprietar de Duster si in acte. de acum voi posta la jurnal. Multumesc tuturor de gi

Scuze ca ma bag, si scuze de limbaj, 'tule muma.... sa nu mai zic. Asa am patit eu cu MCV-ul din 2009 care l-am vandut in 2013 sa-mi iau Duster. Era euro 4 si scutit de taxa la vremea cumpararii. Da

Posted Images

Sa o satpanesti sanatos, la cat mai multi km fara probleme. A mea are 54000 tot din 2010 si pana acum sunt super multumit de ea, chiar si consumul, am reusit un mixt de 6.8% si mers normal.

P.s. sa ne spui daca ai platit taxa si cat a fost!

Editat de SinSonnY
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos de urari. De plimbat, o sa ma tot plimbe (macar cit loganelul de dinaintea ei: 270000km) ca principala ei destinatie este: masina de naveta. Taxa nu stiu cit e, ca abia am depus cererea pt adeverinta. Trebuie sa merg in jurul datei de 11 septembrie sa iau acea hirtie de la anaf.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...