Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 415
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Dupa un schimb de vreo 20 de e-mailuri si 3-4 convorbiri telefonice iata oferta unui dealer din Ungaria:   Duster Exception diesel 4x4 full (fara piele si culoare metalizata), plus cateva accesorii:

Prieteni, incepand de astazi mai aveti un dusterist cu "acte in regula" printre voi! Saptamana trecuta mi-a ajuns masina la dealer in Ungaria, miercuri am adus-o in tara, iar astazi am pus numerele

Dusterelul meu este pe drum 1.5dCi 110cp 4x4 Laureate + ESP, vopsea alba.

Posted Images

salut eu vineri il ridic de la dealer, sper sa nu raman dezamagit, plec cu el pe A2 Duminica, vb. dupa

 

 

Ce ai comandat? Benzina? poti sa dai detalii? anyway daca nu poti sa ne zici acum felicitari!! si te asteptam cu impresii si poze eventual :roll:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate prin curţile dealer-ilor nu sunt decât Brun cajou, Noir Nacre şi Gris platine. Dintre ele Noir Nacre mi s-a părut cea mai potrivită pe caroserie, însă quasi-imposibil de întreţinut :roll:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Eu am comandat Duster - Laureat 4x4 Dci 110 Cp.Masina costa fara geamuri electrice spate (in rest este full) ,

pret de factura 70810.07RON la cursul 4.1481Lei/Euro.

Masina o voi ridica in saptamana 28 (adica dupa 12.07.2010).Ce e mai trist pentru cei care nu sau inscris este faptul ca deja inscrierile au ajuns in 21-22.09.2010 .

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis un mail oficial catre Dacia prin care incerc sa obtin o modalitate de a face un request "electronic" prin care sa aflam statusul comenzii unui Duster in functie de nr comenzii.

Cred ca ar fi util.. sper sa ne bage in seama :roll: .

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...