Sari la conținut

Iesire in zona Buzau Pentru MasterChef


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Prezent sambata, cu disponibilitate de prelungire pana duminica (mai socializam si noi sambata seara) la una din pensiunile din zona.   @psystem: vezi cum faci sa nu ratezi evenimentul. Intotdeauna

@fnicolau: atunci nu am cum sa ratez. Mai ales socializarea.

Daca nu se mai tine, sa mergem noi in vizita undeva, la alt eveniment sau in alta locatie. Eu vin si cred ca inca 1 persoana de la Tg Mures va veni. Ca o sugestie...ar trebui postat Calendarul Compe

Posted Images

Va fi si muresul prezent! Va fi ocazia perfecta pentru a sarbatori un eveniment important in comunitatea dusteristilor mureseni si , de ce nu, in comunitatea dusteristilor din intreaga tara si sa ne distram impreuna.

 

Cu aceata ocazie @dacian si @adailton au placerea sa va anunte ca s-au hotarat sa isi casatoreasca dusterele. Astfel, frumoasa si sprintara benzinara a lui dacian isi va uni destinele si drumurile cu puternicul, economul si rapidul diesel al lui adailton in cadrul feeric al statiunii Sarata Monteoru. @Adailton a fost de acord si urmeaza doar sa ne instiintam sotiile :).

 

Dupa slujba ce se va tine in off road vom servi masa pregatita de master shefi si vom dansa pe muzica de la CD-ul masinilor. Cu aceasta ocazie mireasa va fi "costumata" intr-o frumoasa rochie de voal iar mirele va purta un papion imens si un trandafir la rever. Apoi pe barele longitudinale se vor monta verighetele :).

 

Speram sa primim acordul sotiilor si sa nu intervina nimic intre timp.

 

PS Cautam nasi!

 

Atasez foto cu fericitii socri si miri :)

post-2022-0-49385200-1392990840_thumb.jpg

post-2022-0-67518600-1392991449_thumb.jpg

post-2022-0-81497600-1392991912_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur in primul rand ca s-a anulat evenimentul pentru data de 22.02. In felul acesta cred ca o sa putem venii si noi, de la Tg Mures.

Asa cum v-a comunicat si Dacian, vom sarbatorii printr-o mica piesa de teatru, eu zic inedita, casatoria dintre.....doua masini, doua Dustere.

O sa ma apuc sa caut un papion imens negru si o funda mare rosie. Speram sa mai putem convinge si pe alti Dusteristi din zona noastra sa vina....daca nu, fericita pereche de nasi va fi de la fata locului.

Asteptam sugestii. Care e fata care e baiatul.....mai vedem :))

Sub sloganul "Dincolo de off-road e distractie" asteptam data reprogamarii. Daca nu o sa facem "nunta" intr-un alt decor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dane, trebuie sa facem un topic nou, special pentru acest eveniment in care sa-i tinem la curent pe dragii nostri camarazi si nuntasi despre mersul pregatirilor si programul nuntii. Dar inca nu stiu ce titlu sa-i dau. :)

 

Intre timp ma duc sa caut voal pentru rochia de mireasa. :frantics:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...