Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut,

Din ce am vazut in poze difera sistemul de prindere (baza cotierei).

Cel mai bine vei observa in pozele atasate.

Concluzia mea la prima vedere : nu se potriveste.

Voi ce ziceti?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce vad in poze cotiera de Duster blocheaza suportul de sticla dintre scaune. Cred ca m-am razgandit... ;).

LE: Am primit masina si dupa asigurarile dealer-ului ca vezi doamne cotiera nu blocheaza accesul la gaura de sticla m-am trezit ca e montata ca in poza 3 adica suportul ala metalic pus invers. Cred ca o sa-l dau jos sa-l mut cu inclinatia inspre bord.

Partajează acest post

Link spre post
Din ce vad in poze cotiera de Duster blocheaza suportul de sticla dintre scaune. Cred ca m-am razgandit... ;).

LE: Am primit masina si dupa asigurarile dealer-ului ca vezi doamne cotiera nu blocheaza accesul la gaura de sticla m-am trezit ca e montata ca in poza 3 adica suportul ala metalic pus invers. Cred ca o sa-l dau jos sa-l mut cu inclinatia inspre bord.

Salut!

Ma intereseaza daca cotiera originala nu deranjeaza la frina de mana. Eventual unde ati cumparat, montat cotiera, sau stiti unde se poate cumpara online?

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Deranjeaza si la frana de mana si la scos centura, dar poti sa o ridici cand ai ajuns la destinatie, nu e fixa. Deasemeni iti obtureaza locasul din spate pentru sticla de suc. Asta in cazul in care nu e montata ca in poza 1 dar nu recomand ca vine prea in fata (la mine e montata ca in poza 3). Deranjeaza putin si la schimbatul vitezei fiind prea sus (cel putin la mine), pana te obisnuiesti. Eu am luat-o de la dealer odata cu masina am dat vreo 4 mil cu montaj cu tot. ;) Intreaba la dealer.

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta