Sari la conținut

Modificări Duster 2


Postări Recomandate

Mulțumesc, exact asta voiam să aflu. 
Acum, ca niște păreri personale, la o mașină nou=nouță (încă aștept să-mi vină), voi i-ați face modificările?

Mulțumesc, exact asta voiam să aflu. 
Acum, ca niște păreri personale, la o mașină nou=nouță (încă aștept să-mi vină), voi i-ați face modificările?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum, depinde foarte mult de ce vrei sa faci cu masina. Daca poti astepta... mai asteapta sa te plictisesti de ea si sa treaca si garantia :-)) Pe urma o sa fie ca si cum ai o masina nou , nouta cu modificarile frumoase pe care le fac cei de la Mudster.
Daca de asta ai luat masina (pentru off-road) .. nu stiu ce sa zic, poate ca merita.
Eu unul nu as face modificarile (nu o sa fac off-road cu ea), nu se justifica investitia.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti impatimit al off road.ului si nu stai in garantia celor de la Dacia da.i bataie.Daca ai doar niste pitici si vrei sa.i potolesti mai bine abtine.te.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...

Salutare,

Stiu ca nu are legatura cu subiectul însă nu am vrut sa deschid un nou topic.Am un duster 2 varianta prestige.In momentul in care bag marsalier pleaca stergatorul de la luneta(uneori si cand este uscat geamul )Stie cineva de unde se poate anula această funcție? În manual nu am gasit.Multumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...