Sari la conținut

Laureate 4X4 Gris Comete


Postări Recomandate

Vă salut,

Am plătit avansul pentru un Duster Laureat 4x4, 1.5 dCi, 109 cp, Euro 6, culoare Gris Comet metalizat miercuri 10.02.2016.

Ca dotări opționale, față de varianta de echipare cunoscută, am optat pentru regulator limitator de viteză, asistență la parcarea cu spatele (oferită gratuit), alarmă (de asemenea gratuită), scaune încălzite, și volan/ ornament schimbător îmbrăcat în piele. Totul a ajuns undeva la 16783 Euro. Vin-ul l-am primit deja pe bonul de comandă.

Avansul de 2085,75 Euro a fost plătit la un curs de 4.5547 (9500 lei). Mașina o voi achita cu plata integral.

Au mai fost promise și negociate următoarele: prima revizie gratuită (piese plus manoperă), pachetul acela de primă înmatriculare gratuit (nu prea știu exact despre ce este vorba) și covorașele.

Termenul estimativ de ridicare va fi undeva la 16.03.2016.

În acest sens.. ,aș dori să cunosc și eu la ce să mă aștept atunci când voi ridica mașina. La ce să mă uit de probleme, imperfecțiuni.., etc.

Mulțumesc!

Editat de tomcip
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 59
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Deci azi am ridicat-o.... Revin cu poze și detalii..., ASAP! Super încântat!!   Sent from my Nexus 5 using Tapatalk    

Bun venit in comunitatea dusteristilor si daca se poate fara incidente la noua achizitie.

Buna asa. Poate te avantajeaza constitutia. Io daca i zambeam mi-o dadea dupa juma' de an.

Posted Images

mei

Bun venit!

 

Nu vreau să cobesc dar asistență la parcarea cu spatele (oferită gratuit) = senzori de parcare montați la dealer adică nu sunt cei din fabrică cu buton de oprire pe bord.

o să sun mâine la dealer să întreb. sper să fie varianta din fabrică.., cel puțin așa mi-a zis tipa cu care am semnat.... la alarmă am întrebat clar dacă este cea din oferta de accesorii, iar răspunsul a fost afirmativ.

Editat de tomcip
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e o întreagă poveste.... dealer-ul e din București.. nu știu exact dacă am voie să specific exact (parcă am citit niște reguli cum că e interzisă reclama)... am trecut și pe la cei din Mărăcineni, Buzău, (chiar vroiam să o iau de la Buzău).., dar am avut mai multe beneficiii cu cei din București. pentru cunoscători, dealer-ul e pe Iuliu Maniu.., pe partea dreaptă spre ieșirea pe A1...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...