Postări Recomandate

Azi dimineata pe Sos. Mihai Bravu am vazut 2 Dustere cu numere de probe care se miscau al naibii de repede. Erau un pic diferite fata de Duster-ul conventional, eu ce am putut observa a fost teava de esapament care era mult mai lunga, as putea spune hilar de lunga, cred ca iesea in afara cel putin 10 cm si avea o forma tare ciudata. Or testa astia motorul Euro 6 :)

Pragurile laterale erau mai inguste decat ce avem noi actualmente pe masini.

Sigur era ceva cu masinile alea 2 ca mergeau foarte repede, imi pare rau ca nu le-am putut vedea din fata :(

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, se testeaza un motor nou :ahappy: Am auzit si eu de acele doua Duster si am aflat ca sunt echipate cu faimosul 1.6 dci de 136cp. :hyper: Motorul va disponibil...

.. in curand :angel:

Partajează acest post

Link spre post

Azi dimineata pe Sos. Mihai Bravu am vazut 2 Dustere cu numere de probe care se miscau al naibii de repede. Erau un pic diferite fata de Duster-ul conventional, eu ce am putut observa a fost teava de esapament care era mult mai lunga, as putea spune hilar de lunga, cred ca iesea in afara cel putin 10 cm si avea o forma tare ciudata. Or testa astia motorul Euro 6 :)

Pragurile laterale erau mai inguste decat ce avem noi actualmente pe masini.

Sigur era ceva cu masinile alea 2 ca mergeau foarte repede, imi pare rau ca nu le-am putut vedea din fata :(

Dupa cum le descrii... sunt 99% convins ca erau masinile de concurs, ale Duster 4x4 Everyone.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.