Sari la conținut

Intalnire -Fani Duster- Bucuresti


Postări Recomandate

Groapa e OK: http://wikimapia.org/29808980/ro/Groapa

Nici eu n-am fost niciodata acolo. Daca si ninge vineri si sambata cum le lauda astia la meteo, s-ar putea sa fie de poveste! :)

 

Am mai mers in padurea Calugareni unde e foarte frumos, dar un alt forum in tema spune asa:

"Referitor la offroad in zona Calugareni, nu va aventurati iarna acolo ca nu va mai scoate nimeni. Daca intrati in balta lui Matei e posibil ca masina sa se scufunde in cateva ore complet ! Va dati seama ca este unul dintre cele mai inselatoare terenuri din tara, nu degeaba Mihai Viteazul i-a atras aici pe turci.Nu cred ca se baga vreun tractor sa va scoata, deci se merge cu cineva care stie regiunea si cu multa atentie."

 

Am mai auzit de ceva traseu pe langa Moara Vlasiei, dar nu stiu foarte multe, si nu e indicat sa mergem toti prima data in acelasi loc pe vremea asta :))

Eu imi doresc mult sa ies, insa nu pot sa va spun 100% de pe acum.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 138
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

6 cai frumosi! si cu politaiul 7     Sent from my iPhone using Tapatalk

Frunzarind nitel netu am dat peste un articol cu ceva locatii zic ei aproape de bucuresti pentru iesiri.   Sugestii de weekend pentru bucuresteni (pana in 150 km)   Desi sunt un fan al weekend

Mai jos cateva fotografii de la iesirea de azi...

Posted Images

...propunerea mea ar fi ca pe la 10:30 sa ne adunam la intrarea din Centura Bucuresti spre Cernica.

@dr_dumi E bine spre tarzior la 10:30 adunarea pentru o asemenea activitate. Pana ajungi la locatie, pana iei putin la pas, te dumiresti ce si cum.. se face 11:30 -12:00. Apoi 2-3 ore cat tine plimbarea sau ce o fi... Nu e OK sa ne apuce noaptea pe gerul asta cine stie pe unde. Vara mai merge... Parerea mea. Plus ca unii mai avem neveste/copii/caini/pisici pe acasa care ne asteapta :D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...