Sari la conținut

Vopsea crapata langa barile longitudinale, in spate.


Postări Recomandate

Rugina la jante am vazut la multe masini Duster mai vechi sau mai noi. Din pacate pe jantele stilizate nu se pot monta capace. Din aceste motive as alege jantele din aliaj dar numai originale, desi nu sunt mare fan al jantelor din aliaj.

Editat de abc
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 18
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

S-a mai intamplat aceasta chestiune si la alti colegi... Crapatura este in silicon si nu e ceva grav. Este adevarat ca este inestetic si este o chestiune psihica deranjanta dar, nu e cazul sa va fie t

Aha, am inteles. Am apasat putin zona pe la crapaturi si am simtit-o tare, ca sa zic asa, de unde am crezut ca este linie de sudura, nu mastica sau silicon. Nu ma deranjeaza prea tare, daca nu iese pi

Posted Images

Pai sincer nici nu as vrea capace, mie imi plac jantele stilizate, si nu as vrea sa ascund rugina cu un capac, ideea e daca e cineva pe aici care le-a revopsit  (banuiesc ca le si sableaza, sau le curata inainte de revopsire) in garantie ?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 years later...

Referitor la fisurile din plafon, au apărut și la a mea, Ph3, la cca 10000km. Cunoscând "apetența" unităților service pentru rezolvarea problemei (pe care de altfel o califică că o invenție a forumurilor !), am rezolvat-o estetic cu o banda de cauciuc chinezesc autocolant așezat pe cele două șanțuri. Ea continuă linia neagră a chederului superior al ușilor, dând un efect plăcut...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...