Sari la conținut

vand DACIA DUSTER DIESEL 1,5 DCI 110CP LAUREATE 4X4 2010 63000KM


Postări Recomandate

sotia mea l-a condus si nu se prea pricepe.Masina e Ok ,daca erau probleme ceda mult mai devreme.

Cunosc multi care spun acelasi lucru...

Problema pe care o observ eu este ca in ultima poza se vad niste urme pe covorul textil si pe carcasa volanului care seamana mai mult a noroaie!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 20
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

E adevarat ,eu cred ca o sa il ia cineva din zona in cele din urma ,oferta de la Bucuresti este superioara celei din Constanta .De aceea nu am pus asa multe detalii ,am sperat sa fie cineva de aici ca

Scrie in titlu. 63000 Km   Eu as fi curios de ce s-a schimbat chitul ambreiaj la doar 63000 Km. Am si eu unul din cele doua Duster cu tot cam atatia Km si nu am probleme cu ambreiajul. Revizia banui

Pomana sa fie,ca nu imi pare rau!Pareau oameni de treaba si asta conteaza!cateva sute de euro in sus sau in jos ..sa le fie de bine si sa se bucure de ea cat mai mult.

Posted Images

Cunosc multi care spun acelasi lucru...

Problema pe care o observ eu este ca in ultima poza se vad niste urme pe covorul textil si pe carcasa volanului care seamana mai mult a noroaie!

Eu sunt inginer si sotia profesor ,ea face naveta cu masina din Ovidiu la Constanta (10km).Cartierul in care locuim este un cartier nou unde o singura strada e asfaltata.Nu avem motive sa ne tavalim in noroi insa nu imi permit sa duc masina la spalat la 3 zile....si nici timp nu am.

Nu va roaga nimeni sa cumparati ,masina e ok,problema e ca o sa imbatraneasca in fata curtii ,pt ca tocmai ce am cumparat un DUSTER nou pentru sotia mea .

Bafta!si numai bine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....Cartierul in care locuim este un cartier nou unde o singura strada e asfaltata....

Pai... se pot da astfel de informatii pentru ca un posibil cumparator sa nu traga concluziile pripite dupa doar cateva poze!

E important pt vanzarea unei masini sa spui totul despre ea ca sa stie omul ce i se ofera (mai ales daca ar veni pentru ea de la Bucuresti, de exemplu...)

Felicitari pt noul Duster si... drumuri bune, fara evenimente!

PS: eu am un Duster din 2010... nu-l mai vreau si pe al doilea ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai... se pot da astfel de informatii pentru ca un posibil cumparator sa nu traga concluziile pripite dupa doar cateva poze!

E important pt vanzarea unei masini sa spui totul despre ea ca sa stie omul ce i se ofera (mai ales daca ar veni pentru ea de la Bucuresti, de exemplu...)

Felicitari pt noul Duster si... drumuri bune, fara evenimente!

PS: eu am un Duster din 2010... nu-l mai vreau si pe al doilea ;)

E adevarat ,eu cred ca o sa il ia cineva din zona in cele din urma ,oferta de la Bucuresti este superioara celei din Constanta .De aceea nu am pus asa multe detalii ,am sperat sa fie cineva de aici care sa vina sa il vada .Nu ma astept ca cineva sa bata sute de km pentru el.Mi se rupe sufletul ,ma atasasem de el...si pana la urma meritam si eu o jucarie dar ce sa fac ca mai am un opel din 2009 si cu ala am facut numai 35000,asa ca trebuie sa il dau.

Asa ca o comparatie intre modelul din 2010 si cel din 2014 ..modelul 2010 este pentru baieti si cel din 2014 este pentru fete :-)

  • Like 3
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merci, esti un dragut, deci eu am modelul pentru fete si culmea e ca imi place :)

 

Bafta la vanzare, apreciez sinceritatea celor zise de tine, inclusiv ambreiajul. Unii prefera sa stie ca ambreiajul e nou si ca va fi OK, chiar daca s-a umblat la masina. Doar nu i s-au desfacut toate matzele...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faptul ca a fost schimbat ambreiajul nu este nimic inspaimantator!

Da, masina a fost condusa de o doamna care nu a utilizat corect ambreiajul.

Sincer, o masina cu ambreiaj nou la 63000km, este o masina care trebuie sa incante! Mai ales daca va fi achizitionata de o persoana care stie sa utilizeze un ambreiaj! Aceasta masina poate ajunge in jurul a 200 kkm fara a mai avea aceasta durere de cap.

 

Acum, dupa ce @POPESCU a dat informatii multiple, pot spune ca este chiar OK masina... si... isi merita banii (chiar mai mult dupa parerea mea)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faptul ca a fost schimbat ambreiajul nu este nimic inspaimantator!

Da, masina a fost condusa de o doamna care nu a utilizat corect ambreiajul.

Sincer, o masina cu ambreiaj nou la 63000km, este o masina care trebuie sa incante! Mai ales daca va fi achizitionata de o persoana care stie sa utilizeze un ambreiaj! Aceasta masina poate ajunge in jurul a 200 kkm fara a mai avea aceasta durere de cap.

 

Acum, dupa ce @POPESCU a dat informatii multiple, pot spune ca este chiar OK masina... si... isi merita banii (chiar mai mult dupa parerea mea)

Va multumesc,masina a fost vanduta in aceasta dimineata,deoarece cumparatorul a batut drumul tocmai de la slatina ,i-am lasat-o la 7900.Omul a venit cu mecanic dupa el ,a pus-o la proba de drum si a luat-o imediat.Sunt convins ca masina facea mai mult insa mai am 10 zile de concediu si vreau sa ma bucur din plin de ele...nu mai am chef sa mai stau la telefoane,etc.Am pus-o la vanzare pe 31 si doua zile mai tarziu am vandut-o.Eu ma si atasasem cumva de ea si imi dadea o stare de nervozitate faptul ca o vand .Asa ca am rupt pisica si am dat-o primului venit.Ca sa vezi pozna ..e tot o doamna .Deci cred ca pana la urma modelul 2010 este pentru baietei dar se pare ca are succes si la doamne :drool:
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc,masina a fost vanduta in aceasta dimineata,deoarece cumparatorul a batut drumul tocmai de la slatina ,i-am lasat-o la 7900.Omul a venit cu mecanic dupa el ,a pus-o la proba de drum si a luat-o imediat.Sunt convins ca masina facea mai mult insa mai am 10 zile de concediu si vreau sa ma bucur din plin de ele...nu mai am chef sa mai stau la telefoane,etc.Am pus-o la vanzare pe 31 si doua zile mai tarziu am vandut-o.Eu ma si atasasem cumva de ea si imi dadea o stare de nervozitate faptul ca o vand .Asa ca am rupt pisica si am dat-o primului venit.Ca sa vezi pozna ..e tot o doamna .Deci cred ca pana la urma modelul 2010 este pentru baietei dar se pare ca are succes si la doamne :drool:

a se citi slatina cu S mare!
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...