Sari la conținut

Postări Recomandate

Din nou o seara foarte placuta! Si cum o poza face cat 1000 de cuvinte, urmeaza aproape un "roman".

 

Traseul si statistica:

post-447-0-01678800-1397770497_thumb.pngpost-447-0-42779500-1397770500_thumb.pngpost-447-0-72944300-1397770502_thumb.png

 

Si pozele:

post-447-0-45595900-1397770561_thumb.jpgpost-447-0-95539300-1397770565_thumb.jpgpost-447-0-47207900-1397770570_thumb.jpgpost-447-0-07315000-1397770575_thumb.jpgpost-447-0-08241100-1397770579_thumb.jpgpost-447-0-93896500-1397770582_thumb.jpgpost-447-0-86861900-1397770586_thumb.jpgpost-447-0-30966000-1397770590_thumb.jpgpost-447-0-70911500-1397770593_thumb.jpgpost-447-0-54634000-1397770602_thumb.jpg

 

Daca sunt doritori, fisiere kml si gpx cu traseul le voi urca in alta parte. Trebuie doar sa imi ziceti.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 466
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Duster diesel 4x4 - 15000 eur Sufa rezistenta - 20 eur Mirosul de cauciuc ars de dimineata dupa ce ai scos o masina din sant - de nepretuit!   S-a intamplat pe serpentina spre Predeal ieri dimine

Salutare,   Baieti, cred ca una dintre cele mai frumoase poze de grup.....ce mai o intalnire superba, camarazi adevarati, atmosfera placuta. De la stanga la dreapta, au evoluat titulari in echipa d

In sfarsit am reusit sa evadez cateva ore de pe asfalt sa-mi incerc noile upgrade-uri, pe teren. Diferenta de +6 cm la garda merita toti banii si toata osteneala cu modificarile. Masina trece fara emo

Posted Images

Astazi m-am intalnit cu un proaspat dusterist muresean @LucianM, ii urez bun venit si aici pe forum , sper ca se va alatura si comunitatii noastre locale si va lua parte atat la "sedintele" periodice cat si la iesirile noastre ad-hoc mai mult sau mai putin organizate. Totodata vreau sa-i multumesc pe aceasta cale pentru spiritul de camaradism de care a dat dovada si a raspuns cu amabilitate solicitatii mele de a face un serviciu baietilor de la Pick-Up care au avut nevoie de un Duster facelift 4x4 si unul 4x2 pentru o scurta sesiune foto pentru cateva accesorii la care lucreaza.

In ziilele de marti si joi dupa masa lucreaza dar si-a exprimat disponibilitate in celelalte zile.

 

Propun sa ne intalnim la sediu luni dupa masa, la 5-6 avand urmatoarele pe ordinea de zi:

1. Bun venit lui Lucian

2. Invitatia prietenilor de la Pick Up la sediul lor sa ne cunoastem, sa discutam despre Duster, si sa gasim modalitati de colaborare

3. IND7

4. Etapa CNOR de la Piatra Neamt, 1-4 mai

5. Planificari iesiri locale

6. O scurta plimbare pe dealuri

Ce ziceti?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...