-
Număr conținut
361 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
-
Zile Câștigate
6
Orice postat de 77Dan
- Anterioară
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- Următoarea
-
Pagina 8 din 15
-
Arcuri+Amortizoare Originale Duster Ph2 4Wd 1.5D
topic a răspuns la 77Dan 77Dan în Bursa auto - vinde / cumpara aici!
Se pare ca am postat de doua ori din greșeală de android. Rog un administrator sa șteargă una din poștari cu scuzele și mulțumirile de rigoare! -
Arcuri+Amortizoare Originale Duster Ph2 4Wd 1.5D
un topic a postat 77Dan în Bursa auto - vinde / cumpara aici!
Suspensia (arcuri+amortizoare) a fost folosita aproximativ 4 luni și undeva pana în 5000 km. Am factura cu data la care am făcut upgrade la h&r + Ironman pentru verificare. Nu știu dacă se potrivește la ph 1 sau la alta motorizare/transmisie. Nu se văd scurgeri la amortizoare și nu le-am spălat pentru a se vedea asta, iar arcurile se prezintă în stare perfecta fără rugina. Pret fix: 1000 lei pentru tot pachetul, sau 550 fata și 450 spatele. -
Lampi Spate Duster Ph2 (Facelift) Ca Noi!
topic a răspuns la 77Dan 77Dan în Bursa auto - vinde / cumpara aici!
Stopul stânga (partea sofer) încă la vânzare! Mulțumesc! -
Produs nou-nout castigat de mine la IND IX. Il vand pentru ca nu este pe gustul meu si mi-as dori sa obtin 450 lei pe el, pentru a cumpara alte jucarii pe masina- pretul Dacia este 163 euro. http://www.daac-hermes.md/UserFiles/files/ACCSR/Duster_iunie_2014.pdf Ma puteti gasi si direct la: 0722-662-222
-
MediaNav Firmware - Downgrade, Upgrade sau Rescriere
topic a răspuns la 77Dan dust3radmin în In Car Entertainment
Opreste-te azi pe la mine si masori ce vrei tu Eu ajung pe la 6 acasa. -
Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia Ix.
topic a răspuns la 77Dan danielcojocar în Intalniri & Evenimente
Foarte mișto! Aștept cu interes pozele și filmările -
Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia Ix.
topic a răspuns la 77Dan danielcojocar în Intalniri & Evenimente
Eu plec in vreo ora ca nu mai am rabdare, ne vedem acolo -
Lampi Spate Duster Ph2 (Facelift) Ca Noi!
topic a răspuns la 77Dan 77Dan în Bursa auto - vinde / cumpara aici!
Up! -
Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia Ix.
topic a răspuns la 77Dan danielcojocar în Intalniri & Evenimente
Nu am stabilit inca, dar oricum dupa ora 9, ca sa evit nebunia de dimineata din oras. Sorry, nu m-am uitat ca era vorba de Iasi -
Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia Ix.
topic a răspuns la 77Dan danielcojocar în Intalniri & Evenimente
Cred ca si eu plec dimineata din Bucuresti, probabil direct pe Targoviste. O sa vad inainte de plecare ce zice Google Maps despre trafic. -
Am motat si eu camera spate la Dacia (pentru garantie) si nu se vede bara spate - da, e normal sa se vada pentru manevrele la mm si da, la majoritatea masinilor cu camera OEM se vede! In plus, la scoaterea din R ecranul devine negru pentru cateva secunde, fapt care arata ca montajul este absolut neprofesional, ca sa nu zic jalnic. Din discutiile de pe am inteles ca ecranul negru ar fi normal in conceptia "geniilor" care au facut modul de conectare, dar colegul t0rquemada cred ca are o alta opinie.
-
Lampi Spate Duster Ph2 (Facelift) Ca Noi!
topic a răspuns la 77Dan 77Dan în Bursa auto - vinde / cumpara aici!
A ramas doar cel de pe stanga (partea soferului) la vanzare! -
Bune completari Nu sunt de acord cu ultima remarca si iata de ce: - Manopera in ore este exact aceeasi, piesele fiind identice cu cele vandute de ei, deci nu exista justificare pentru mai multe ore de manopera - Legal, ei au un tarif orar afisat pe care, conform legii, trebuie sa il foloseasca pentru toata lumea, nu sa il schimbe de la un client la altul - Economia de piata are si ea reguli tocmai pentru a nu ajunge in situatia care da titlul acestui topic Nu sunt la curent cu ce virgule si interpretari se pot aplica la legislatia in discutie (d-aia as vrea sa fac o sesizare la ANPC), dar
-
La asta poate sa raspunda Fane, pentru ca eu le-am facut la comanda prin el si sincer, habar n-am ce e pe ele
-
Și au venit și LED-urile pentru pozitie/DRL. Acum am nevoie de niște becuri pentru faze cu tenta albăstruie Mulțam fain FANECLK!
-
[Vand] Plafoniere Cu 3 Becuri Si Duze Tip Perdea
topic a răspuns la 77Dan FANECLK în Bursa auto - vinde / cumpara aici!
Așa se văd la mine, dar era destul de lumina afară. Eu am păstrat plafoniera originala pe spate și am pus o chestie puternica în ea. Știe Fane Cum se cheamă, dar chestia aia face super lumina. -
Am o plafoniera cu 2 becuri pe care o dau moca sau o pot aduce la IND daca trebuie cuiva! E cea pe care am avut-o eu pe fata inainte sa o pun pe cea cu 3. Are chiar si becurile in ea
-
... si decat MCV-ul de marfa pe care il am eu la serviciu, dar asta nu inseamna ca se califica la capitolul insonorizare decenta pentru o masina construita dupa anul 2000
-
Ipoteza ca producatorul de autoturisme nu castiga din vanzarea masinilor este sci-fi. Fabrica de masini asambleaza niste piese din care majoritatea sunt produse de altii. Chiar si componentele motorului sunt in mare parte produse in afara fabricii de masini, deci hai sa nu mai credem propaganda "amaratilor" de fabricanti de automobile, care mai au si inlesniri de toate culorile in toata lumea si de la toate guvernele. Daca ne uitam la bonusurile pe care le iau cei din upper management realizam ca nu prea avem de ce sa ii plangem, ca nu se dau bonusuri uriase fara profituri pe masura, iar alea
-
Din poze, mie farul mi se pare identic cu al meu, inclusiv DRL. Nu vad nici un LED pe acolo. In schimb, se vede o bucatica de scaun si pare a fi cel cu bucati albastre pe el de la cealalta editie speciala, care a fost prea "speciala" ca sa se vanda in tara producatoare.
-
Dacia Duster Lauréate Prime
topic a răspuns la 77Dan apashi în Editii speciale Dacia Duster / Renault Duster
Din poza si din configuratorul Dacia nu pare a fi aceeasi nuanta de albastru cu cea de pe editia speciala ... -
Drumuri bune si placute! Ce masini ai condus inainte de Duster, pentru ca pe mine m-a surprins afirmatia ta privind insonorizarea? Sau poate s-a imbunatatit masina la capitolul asta din 2013 pana acum
-
Am trimis email cu link-ul la ei sa vad ce zic (la telefon nu raspund) ca si pe mine m-ar interesa modelul ala, nu neapart pe negru. Daca raspund, va tin la curent.
-
http://www.portbagajeauto.ro/bare-transversale/thule-rapid-system-wingbar-edge-958X.html http://www.portbagajeauto.ro/bare-transversale/thule-rapid-system-wingbar-edge-959X-bare-longitudinale.html Astea se gasesc la baietii de la portbagajeauto.ro, dar in 2014, cand am fost eu acolo cu Dusterul ph2, modelul 958X nu se potrivea pentru ca banda de prindere nu ajungea in jurul parilor montati de Dacia pe post de bare longitudinale la facelift. Am vazut ceva asemanator montat pe un Duster pe strada si am vazut si niste poze la un coleg. Cred ca e unul din sistemele la care am dat link mai sus,
- Anterioară
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- Următoarea
-
Pagina 8 din 15
