Sari la conținut

Duster 1.5 4x4 Explorer


Postări Recomandate

Bine v am gasit. De un an am cochetat cu ideea de unei masini 4x4 in special Duster. Am citit forumul, cu toate partile bune si mai putin bune, si m am hotarat, in sensul in care am platit avansul de 5% pt un Duster 4x4 1.5 sl explorer, camera de mers inapoi, scaune incalzite, sensori de parcare. Un singur lucru m a dezamagit, si nu este vorba de masina ci despre dealer in sensul ca mi a ascuns faptul  ca vrea sa mi vanda masina expusa in showroom.

Voi ce ati face? Ati trece cu vederea?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar cei 2 centi ai mei :D

  1. Buna decizie de a lua explorer-ul: este de fapt un Laureate cu tot ce se poate pe el, mai ieftin cu vreo 800E per total
  2. Inainte de duster, m-am interesat de kadjar. Ei ofereau un discount de 700-1000E (nu mai stiu exact), daca luai o masina de pe stoc, care a stat mai putin de 6 luni. Deci as lua-o de pe stoc, daca are tot ce vreau eu (culoare, dotari), dar vreau un discount (macar 5-700E)
  3. Daca nu poti trai cu asta, asteapta masina noua: vine cam in o luna :) 
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns,pe mine m a deranjat ca dealerul nu a pomenit nimic ca este masina care era in showroom,ci ca este o  masina care a renuntat o clienta pentru varianta cu edc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca masina nu a iesit din reprezentanta, nu vad care este problema. Masina este in continuare noua si neatinsa. Sunt clienti care comanda si se razgandesc, dar daca masina nu ajunge la ei e ca si cand reprezentanta iti da masina din stoc. Daca insa masina a iesti pe poarta reprezentantei, a trecut strada si s-a intors ei au recumparat masina si o revand ca fiind SH, si aici se poate negocia. Altfel au inceput sa cam tina la comisioane.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...