Sari la conținut

maruk

Duster 1.5 4x4 Explorer

Postări Recomandate

Bine v am gasit. De un an am cochetat cu ideea de unei masini 4x4 in special Duster. Am citit forumul, cu toate partile bune si mai putin bune, si m am hotarat, in sensul in care am platit avansul de 5% pt un Duster 4x4 1.5 sl explorer, camera de mers inapoi, scaune incalzite, sensori de parcare. Un singur lucru m a dezamagit, si nu este vorba de masina ci despre dealer in sensul ca mi a ascuns faptul  ca vrea sa mi vanda masina expusa in showroom.

Voi ce ati face? Ati trece cu vederea?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar cei 2 centi ai mei :D

1. Buna decizie de a lua explorer-ul: este de fapt un Laureate cu tot ce se poate pe el, mai ieftin cu vreo 800E per total
  2. Inainte de duster, m-am interesat de kadjar. Ei ofereau un discount de 700-1000E (nu mai stiu exact), daca luai o masina de pe stoc, care a stat mai putin de 6 luni. Deci as lua-o de pe stoc, daca are tot ce vreau eu (culoare, dotari), dar vreau un discount (macar 5-700E)
  3. Daca nu poti trai cu asta, asteapta masina noua: vine cam in o luna :) 
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc pentru raspuns,pe mine m a deranjat ca dealerul nu a pomenit nimic ca este masina care era in showroom,ci ca este o  masina care a renuntat o clienta pentru varianta cu edc.

Partajează acest post

Link spre post

La lucrurile astea am si eu o retinere. Am sa ma gandesc si maine o sa sun cel cu care am discutat si am sa i zic ca eu  imi asum un risc si daca este dispus sa negocieze

Partajează acest post

Link spre post

Succes!

Dar nu uita, el are deja masina.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta