Salutare,
A venit si la mine momentul sa schimb stergatoarele dupa 3 ani.
@Ignis , cum se comporta Bosch-urile?
@Kidu , cum e? Regrete sau sa merg pe ce ai mers si tu?
Merci!
1
punct
Acest tabel lideri este setat pe București/GMT+03:00
De fiecare dată când dai mai întâi click pe unul din aceste linkuri de mai sus, iar abia mai apoi cumperi, ajuți forumul cu un mic comision care se întoarce în contul de afiliere.
Inregistrare/Autentificare
Pentru a putea posta, te rugam sa te inregistrezi / autentifici.