Sari la conținut

Probleme camera marsarier


Postări Recomandate

Salut,

Mi-a venit noul Duster(3) de aprox doua saptamani si zilele trecute a fost montata in reprezentanta camera video fata. Dupa interventia pe soft si atasarea celei de-a doua camere, imaginea pt camera de marsarier a suferit la capitolul focus(neclar) + luminozitate + are un bug care se manifesta prin mentinerea permanenta a liniilor de ghidaj pe ecran chiar si dupa dezactivarea lor.

A mai patit cineva?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 years later...

Eu am cumparat-o in Iunie 2020, o am de aproape trei luni, am cameră numai pe spate si de vreo doua saptamani face figuri, cand vrea ea vede dezincronizat pe un fond rosu, fie zi sau noapte si atunci nu e utila, nu vezi nimic, doar o umbra a masinii din spate. Cred ca trebuie anuntat la garantie sa verifice. 

Editat de Mak
NU CITA ULTIMUL MESAJ!
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inițiatorul topicului avea Medianav stock, cameră spate originală și a adăugat camera față de la Falcon, prin al cărei modul trecea semnalul video spate , modul care făcea probleme.

Care e legătura cu un Medianav "tunat" și o cameră originală ?! Dacă mașina (mai) are garanție folosește-o.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, am garantie extinsa pe cinci ani, trebuie sa filmez cum se comporta uneori camera, nu face mereu, mi-e ca ma programez si cand ajung acolo merge perfect, azi nu mi-a facut figuri.

La 09.09.2020 la 17:57, Mak a spus:

E ok ca.i raspunzi dupa 2 ani!

Salut, nu m-am uitat la data.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...