Sari la conținut

Postări Recomandate

Foarte frumoasa...de unde pot lua si eu de o grila ca a ta :) ( al meu duster este 2015 )

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am comandat-o din rusia de pe karttuning. In mod normal ar trebui sa se potriveasca si la ph2. Plata se face prin western union, deci nu e foarte safe, dar mi-am asumat riscul.

Partajează acest post

Link spre post

La modificari am uitat sa mentionez:

16. Incalzire scaune luata de pe ebay pt scaune fata si incalzire de origine (cea de montat in scaunele fata) pentru bancheta

17. Temporizare stergatoare cu releu de peugeot (306 sau 405) si maneta de Megane1

18. 3 prize in plus: 2 in consola de pavilion si 1 pentru portbagaj

19. Carlig de origine

20. Perii de geamuri si chedere de duster ph2

Editat de cristic1982
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Am cumparat "bridele" de adaptare de la niste baieti din Timisoara. Parca se numesc RDA group. Eu am adaptat doar airbag-urile de duster pe scaunele de haudi.

Initial am vrut sa folosesc niste scaune de twingo rs, dar ma inaltau prea mult (partea de montaj de pe tunel e mai inalta decat la logan/duster). Pe urma am montat spatarul de twingo rs (cadru si burete) pe cadrul de sezut de duster, dar cu burete de sezut de twingo rs. Doar ca nu mi-a placut cum statea buretele de sezut de twingo pe cadrul de duster. Urmeaza sa montez spatarul de twingo (cu burete) pe sezutul (cadru si burete) de duster. Dar sa vad cand o sa fie timp si chef.

• Îmi place 3

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta