Sari la conținut

Sa1fire

Members
  • Număr conținut

    129
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    21

Orice postat de Sa1fire

  1. DE CE AM LUAT DUSTER ? Cel puțin în teorie, orice mașină nouă creează puține probleme spre deloc în primii 4-5 ani, bineînțeles, în funcție și de stilul de condus, calitatea drumurilor și nr. de kilometri parcurși. Am cumparat Duster cu GPL din următoarele motive: - aveam nevoie de o masina de familie ceva mai spatioasă cu portbagaj modular (scaune spate rabatabile) pentru a transporta și unele obiecte mai voluminoase; - merg deseori în provincie pe drumuri de pământ (șleauri) iar garda la sol și unghiurile de atac si degajare ale Dusterului mă ajută mult; - petrec m
  2. Nu are camera de marsarier în forma de bază a acestei versiuni. Nu am folosit așa ceva până acum și nu mi-am pus problema să iau pt. Duster. Dar dacă este doar 500RON (mlțumesc lui Nemo pentru informafie), când voi fi chemat să mi se monteze navigația, iau in calcul si asa ceva. Despre navigație nu pot spune ceva, până în prezent, pt. că nu este încă montată pe mașină. O sî revin cu detalii după ce va fi montată. Salut Mulțumesc pentru informație! Chiar iau in calcul acest aspect pentru atunci cand voi fi chemat sa mi se monteze navigatia. Acum sunt in ”studiu de piat
  3. Salut Sunt nou posesor Duster SL Avantaj TCE ECO-G 100. Am decis să mă alătur membrilor acestui forum pentru pentru a cunoaște din experienta altora si a transmite, la randul meu, plăcutele sau neplăcutele prin care voi trece cu noua achizitie. Acest Duster SL Avantaj TCE ECO-G 100 se află ca dotări intre versiunea Comfort si SL Blueline. Mai precis: INTERIOR de Comfort, la care apare, in plus, navigatia de 8 inch (nu de 7), deci un pic mai mare Nu am putut alege AC automat si a trebuit sa accept varianta clasica de AC. In rest dotari de Comfort. EXTERIO
×
×
  • Creează nouă...