Salut
Sunt nou posesor Duster SL Avantaj TCE ECO-G 100.
Am decis să mă alătur membrilor acestui forum pentru pentru a cunoaște din experienta altora si a transmite, la randul meu, plăcutele sau neplăcutele prin care voi trece cu noua achizitie.
Acest Duster SL Avantaj TCE ECO-G 100 se află ca dotări intre versiunea Comfort si SL Blueline.
Mai precis:
INTERIOR de Comfort, la care apare, in plus, navigatia de 8 inch (nu de 7), deci un pic mai mare
Nu am putut alege AC automat si a trebuit sa accept varianta clasica de AC. In rest dotari de Comfort.
EXTERIO