Sari la conținut

Negura

Donatie - 4 anvelope Conti Crosscontact M+S

Postări Recomandate

Salut, deoarece de doi ani incoace merg doar cu anvelopele de iarna, cele de vara stau in balcon pe suport, montate pe jantele originale ale masinii, si cum nu mai vreau sa mai stea,  le dau pe toate 4 cu cat o costa desfacerea lor de pe jante. Anvelopele sunt din 2013, arata cum se vede in poze. Deci cine le-o vrea, mergem la vulcanizare undeva pe langa mine (in Bucuresti, zona Cotroceni), le dam jos, plateste el operatiunea si atat. Daca le demonteaza personal, nu-l costa nimic. Admin, sper ca imaginile nu sunt prea mari :)  Nu ma deplasez mai departe, nu livrez, pentru ca motive :)  Multumesc pentru atentie.

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

• Like 1
  • Mulțumesc! 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos gestul!

Partajează acest post

Link spre post

Salutare si felicitari!

Foarte faina initiativa.

Ma gandesc probabil sa creez pe forum o sectiune strict pentru donatii pentru ca pe viitor cei care au asa ceva disponibil sa posteze direct acolo astfel incat sa nu creada cineva (fara sa citeasca postarea ta) ca ceea ce ai este de vanzare.

Felicitari inca o data!

Partajează acest post

Link spre post

Eu as modifica titlul topicului, gen "Donatie - 4 anvelope bla bla" (am vazut ca eu nu pot edita). Dar parca sa zic ca era o rubrica cu donatii, banuiesc ca n-a trecut de schimbarea de forum :)

Partajează acest post

Link spre post

Foarte buna ideea, @Negura!

Am si modificat deja, multumesc pentru implicare.

Cat despre rubrica de donatii, sincer, nu tin minte foarte bine, insa e posibil sa ai dreptate. Dar nu e o problema, o sa creez o sectiune si pentru acest subiect.

Partajează acest post

Link spre post

Astept cu interes rubrica.Am ceva de donat.La vanzare nu a mers.

@Negura imi cer scuze ca.ti  poluez topicul.

Partajează acest post

Link spre post

Nu, n-a vrut nimeni pana acum. Ce  sa zic, as mai avea de facut un drum pana la austria, adica am ce face cu ele daca nu le vrea nimeni :)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează-te

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.