Sari la conținut

Vand anvelope noi Continental Cross Contact LX 215/65/16


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Salut Daniel,

Tot incerc sa te contactez de o saptamana. Ai telefonul inchis, sau nu raspunzi. Ti-am lasat si SMS. Daca nu mai ai anvelopele de vanzare(inchide topic-ul) sau daca nu vrei sa-mi vinzi mie, spune-mi si nu mai deranjez.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Daniel,

Tot incerc sa te contactez de o saptamana. Ai telefonul inchis, sau nu raspunzi. Ti-am lasat si SMS. Daca nu mai ai anvelopele de vanzare(inchide topic-ul) sau daca nu vrei sa-mi vinzi mie, spune-mi si nu mai deranjez.

Ai mai cautat pe forum ... caci mai sunt si altele

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca am avut o prima discutie cu Daniel in care am discutat pretul, si alte detalii despre livrare, am considerat ca nu are rost sa incurc mai multi vanzatori. Crezi ca am procedat corect? Eu asa cred. Acum, bineinteles ca o sa caut alti vanzatori, dar ceva mai seriosi.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O mai fi având omul și alte probleme…

danielvaduva - Offline - Last Active Apr 13 2014 10:13 PM

Si ce relevanta are ultima vizita a lui Daniel pe site? E foarte adevarat ca poate are si alte probleme, dar eu imi schimbasem putin programul de lucru pe saptamana in curs ca sa pot astepta anvelopele. Putea sa ma anunte cu un sms sau un tel sau o postare si pricepeam. Acum, aceste discutii sunt tardive. Am rezolvat problema.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...