Sari la conținut

Ady154

Members
  • Număr conținut

    8
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Reputație Comunitate

1 Neutral

Despre Ady154

  • Rang
    Nou venit

Vizitatori Recenți Profil

484 citiri profil
  1. Da.. Se poate fără a da bara jos. Un singur șurub te încurcă... Din spatele siglei.
  2. Ady154

    Senzor radar

    Bună ziua. Voiam sa întreb pe cei mai pricepuți ca mine, dacă se poate monta acel senzor radar de pe noile dacii și pe duster 2,cu tot cu frânarea de urgenta....și sa fie și funcțional.
  3. Salut. Câți km ati făcut cu masina pana acum? Au apărut ceva pb? Ma refer la cele mai grave cum zic unii ca ar apărea după 80 000 km?
  4. Salut. Știi cumva dacă motorul h4m de pe duster 2 este în doua versiuni de putere 114 respectiv 117cp? Eu când am luat duster ul 2018 scria 117hp.după ce s a trecut la norma eurk6b a devenit 114. Ce crezi? Întreb ca parca as monta gpl și parerile sunt împărțite... Un duster facelift h4m 2016 cu gpl se pare ca ajuns la peste 200000km fără pb majore, în schimb unii zic ca au refăcut motorul după 80 000.
  5. Va salut domnule Gabriel. Cum merge instalatia? Am și eu același motor pe duster 2018 și sunt tentat sa montez o instalație GPL. Câți km ati făcut pana acum pe gpl?
×
×
  • Creează nouă...