Sari la conținut

caramba

Members
  • Număr conținut

    561
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    8

Orice postat de caramba

  1. noi nu stim sa ne mindrim cu ce e al nostru.ne laudam cu toate cazanele aduse de afara
  2. te rog un pret si la 15 dci 110cp
  3. tot duster imi iau chiar daca a obtinut 3 stele. dar dupa noile standarde sta mai bine la siguranta decit logan si sandero
  4. mersi mult pentru raspuns . mai ales ca vine de la un specialist
  5. salut alex super tare testul de altfel si parerea ta despre duster.spunemi si mie cum sa descucat in testul facut de tine pe zapada un pic mai multe detlii
  6. nu e vorba de bani pe tipurile astea nu mai ne da afara din casa.vreu sa stiu daca se poate si daca se poate sa nu creeze problome masini
  7. nu poti sa iei contact cu clientul respectiv sa intre pe forum sa ne dea si noua detali despre cum merge dupa modificarea de soft
  8. si atunuci parerea ta in cazul motorului dizel 15 dci 110cp care este.adica ma refer la marirea puteri dar fara a avea probleme la motor.citi cp se mai pot da
  9. nu avem idee spune tu ca te pricepi mai bine. cred ca trebuia sa dai un raspuns pina acum avind in vedere ca te pricepi
  10. am citit un test facut de cei de la top gear cu 15 dci 110cp 4x4.facut pe autostrada unde au mers cu 180KMh
  11. ieu zic ca e un consum forte bun .cu loganu acelasi motor . azi setat cb 7,2.in masina doar eu +in porbagaj undeva la 160kg.viteza intre 80 si 120
  12. pune si tu niste poze di fata si lateral fata dar mai mari . si in ca ceva asa vine din fabrica
  13. melcu .scutul lai luat separat si cit costa . sau asa vine din fabrica.mai pune o poza te rog
  14. foarte bun pretul. nu e pe faza lunga ca lumineaza puternic
  15. va salut pe toti iubitori de prafos prin aprilie cred ca osa dau avansul si sal iau prin iulie tot 15 dci 110cp ful dar fara piele .si m-am hotarit cred ca osa fie alb cu pack looc arata foarte bine. pretul e 17780euro+2230ron acesorii
  16. lumineaza destul de bine fata de celelante. cred ca costa in jur de 100 euro
  17. va multumesc pentru sfaturi si poze cred ca osa merg la meridian vest si sper sa aiba abele culori .daca am noroc poate au si 15 dci 110cp la draiv . am mers dor cu cea de 85cp si mia placut cum trage cred ca cea de 110cp trage mai bine
  18. sa inteleg ca materialul e 45 50 ron si iti vine prin curier iar operatia o face din domeniul publicitar sa-u nam inteles eu bine.si te rog daca poti sa pui o poza cu tot bordul sint curios sa vad cum se vede sper ca nu deranjez daca sint un pic mai curios.
  19. pai momentan am un logan prestige 16 16v gri comet e oculore frumoasa dar si pretetioasa si imi plac culorie inchise negru de exemplu. dar vreu sa fac comparatie intre culoarea neagra si alba sa vad cum arata mai bine de asta va rog sa ma ajutati cu poze
  20. ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat nustiu ce culoare sa aleg la dusterul pe care vreau sal achiztionez cred ca luna viitoare osa dau avansul pentru 15 dci 110cp 4x4.si nu stiu ce sa aleg alba sau neagra va rog cei care sinteti posesori acestor culori ajutatima si pe mine cu mai multe poze
×
×
  • Creează nouă...