Eu la 4x2 am probleme cu relantiul ... La pornire, cu motorul rece, turatia fluctueaza +- 100 rotatii (galopeaza), pe masura ce motorul se incalzeate se atenueaza dar nu dispare. La service, pusa pe tester nu arata nicio problema. Concluzia lor ... de la benzina si daca dupa ce schimb carburantul ( sa pun OMV 100) se mentine problema o sa sesizeze Dacia. Masina are 625 km